fbpx

БУДІВНИЦТВО БУДИНКІВ ІЗ БРУСА

Будинок із бруса

- ціна від 299 у.о. м2

- січення брусу від 140 до 200 мм

- високогірна Карпатська смерека

ЗМІСТ

Проекти будинків із бруса

Проект дерев'яного будинку з клеєного бруса Сінтія

котедж із бруса "сінтія"

Площа: 196,36 м2

Розмір : 11,3 м х 14,5

Стиль:  скандинавський

Спальні:  5

Санвузлів: 2

котедж із бруса "АЛОНЗО"

Площа:  190 м2

Розмір : 10 х 11

Стиль:  скандинавський

Кімнат:  5

Санвузлів: 2

котедж із бруса "АСКОЛЬД"

Площа:  297 м2

Розмір :  14,87 x 18,6

Стиль:  скандинавський

Спальні:  5

Санвузлів: 2

котедж із бруса "БЛАГОСЛАВ"

Площа: 286 м2

Розмір : 16х29

Спальні:  3

Санвузлів: 3

котедж із бруса "ЮСТИН"

Площа: 366 м2

Розмір : 12,5 х 24,96

Кімнат:  6

Санвузлів: 3

котедж із бруса "БЛАГОМИР"

Площа: 707 м2

Розмір : 24,8 х 27,25

Кімнат:  8

Санвузлів: 6

Допоможемо обрати будинок із бруса

Пропонуємо індивідуальні та типові рішення для будівництва будинка з бруса, що пасуватимуть саме вашим вимогам!

БУДІВНИЦТВО КОТЕДЖА З БРУСА

ОДНОПОВЕРХОВИЙ ДІМ ІЗ БРУСА

Wooden-house-kit-from-glued-laminated-timber-desing-plan-project-стерлінг-Koleo

Запрошуємо ознайомитися з нашою популярною колекцією одноповерхових будинків з бруса. Універсальна пропозиція включає розробки, різні за площею, від дуже маленьких одноповерхових будинків, до представницьких володінь. Тут ви знайдете прості фасади, а також широкі форми з багатосхилим дахом, як у резиденції. 

Wooden-house-kit-from-glued-laminated-timber-desing-plan-project-стерлінг-Koleo

Архітектори також склали пропозицію з погляду умов, що випливають із різних типів ділянок, щоб дозволити Вам підігнати проект під вузьку ділянку, ділянку на схилі або ділянку із входом із південного боку. Колекція одноповерхових будинків від КОЛЕО пропонує вільний вибір за кількістю місць для паркування в гаражі.

ДВОПОВЕРХОВИЙ ДІМ ІЗ БРУСА

Проект дерев'яного будинку з клеєного бруса Сінтія

Проект двоповерхового будинку є ідеальним рішенням для тих замовників, яким необхідний будинок із великою житловою площею, але його вибір обмежує розмір ділянки. Двоповерхові будинки ідеально підходять для невеликих або неправильної форми ділянок. 

Проект дерев'яного будинку з клеєного бруса Сінтія

Вибираючи різні варіанти будинків, розглядаючи проекти з другим поверхом, зверніть також увагу на будинки з мансардою. Вони можуть стати певною заміною двоповерховим будинкам. Такі будинки, зазвичай, чудово вписуються в ландшафт місевості.

ЧОМУ ВАРТО БУДУВАТИ БУДИНОК ІЗ БРУСА?

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Будинки з бруса для постійного проживання збираються з екологічно чистого матеріалу. Усередині кімнат створюється натуральний саморегульований мікроклімат - автоконтроль вологості й температури, а також виділення корисних фітонцидів.

ПРИРОДНІЙ ДИЗАЙН

Поверхня стін рівненька і гладка, що надає будові дуже елегантний і строгий стиль. Це економно. Кінцева вартість на 15-25 % нижча, ніж у цегли, блоків тощо, але при цьому все натуральне і природне, з турботою про здоров'я майбутніх мешканців.

ЛЕГКІСТЬ БУДІВНИЦТВА

За багато років будівництва будинків з бруса - середній показник зведення на рівні 3-6 місяців, що в порівнянні з іншими матеріалами неймовірно швидко.

РІЗНОПЛАНОВІСТЬ

Матеріал, що використовується, чудово підходить для побудови об'єктів будь-якої складності та з різноманітним кінцевим цільовим призначенням - заміське постійне проживання, гостьовий будинок або бізнес вкладення.

НОН-СТОП БУДІВНИЦТВО

Зовнішні природні фактори негативно впливають на процес будівництва, але не у випадку з будинками з бруса. Тепер не доведеться відкладати терміни реалізації - можна здійснювати роботи в будь-яку пору року.

ДОВГОВІЧНІСТЬ

Термін експлуатації обчислюється десятками років, не змушуючи власника здійснювати капітальний ремонт. Створюйте сімейне родинне гніздечко разом з КОЛЕО.

ЕКСПОРТ ДОМОКОМПЛЕКТІВ ІЗ БРУСА

Якщо Ви зацікавились будівництвом дерев’яного будинка із бруса але проживаєте за межами України – перегляньте інформацію щодо можливості імпорту домокомплекта до:

photo_експорт деревяних будинків із бруса_домокомплекти_Колео

БУДИНОК ІЗ БРУСА - ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА

ПІДГОТОВЧІ РОБОТИ У БУДІВНИЦТВІ КОТЕДЖА ІЗ БРУСА

Ще до початку закладення фундаменту потрібно виконати цілу низку процедур:

 • обрати земельну ділянку;
 • провести геологічне дослідження на ділянці;
 • замовити розробку проектної документації;
 • узгодити план майбутньої споруди в контролюючих місцевих інстанціях;
 • вирівняти поверхню на будмайданчику, і підготувати місця для складування будматеріалів;

Тільки після виконання перерахованих етапів слід починати основні завдання зі зведення планованого житла. Рекомендуємо дотримуватися наведеної нижче поетапної послідовності робіт при початку будівництва будинку.

ФУНДАМЕНТ ДЛЯ ДОМА З БРУСА

Від того, наскільки добре зроблена основа, залежатиме підсумковий результат. Помилки на етапі закладання фундамента можуть бути фатальними, і виявлятися лише після закінчення будівництва. Варто звертати увагу на такі технічні нюанси:

 • глибина і рівний майданчик котловану;
 • організація дренажних систем водовідведення;
 • якість бетону;
 • облаштування гідроізоляції.

Перший етап будівництва вимагає неухильного дотримання регламентованих стандартів. У разі пропуску будь-якого пункту можуть утворюватися тріщини і відшарування бетонної основи, які безпосередньо впливають на термін експлуатації об’єкта.

СТІНИ У БУДІВЛІ З БРУСА

Крім естетичної складової, яка полягає в кольорі та формі фасаду, важливим фактором є підбір якісних матеріалів. 

Будуючи разом з КОЛЕО, ви отримуєте комплексну послугу у зведенні стін будинку з брусу. При підготовці матеріалів для будівництва, ми використовуємо високоякісну деревину викосогір’я Карпат – смереку. 

Важливий нюанс – професіоналізм майстів, що виконують роботи зі зведення стін у будинку з бруса. Наші бригади оснащені необхідними інструментами для виконання як швидкої, так і якісної роботи на будівельних майданчиках. 

ДАХ ДЛЯ БУДИНКА З БРУСА

У наших кліматичних умовах дуже важливо облаштувати не тільки красивий, але й міцний дах, здатний протистояти всім стихіям. Сьогодні в спеціалізованих магазинах можна знайти величезну кількість різноманітних видів покрівельних матеріалів, але не кожен із цих різновидів підійде саме Вам.

Нюанси, які зустрічаються при виборі покрівлі:

 1. Не всі бітумні плитки підходять для зон з великою кількістю опадів, і довгими сніговими зимами.
 2. Якщо є хоча б одне місце, через яке вода потрапляє під зовнішній шар, то при кристалізації можливий розрив.
 3. За недостатньої теплоізоляції і гідроізоляції, під дією конденсату або опадів, фанера, дерево і утеплювач можуть швидко зіпсуватися і розбухнути.
 4. Звукоізоляції потрібно приділити увагу, адже від цього залежить комфорт мешканців верхніх поверхів.
 5. Керамічна черепиця – досить універсальний варіант, який підходить для експлуатації в європейських кліматичних умовах.

БУДИНОК ІЗ БРУСА - ІНЖЕНЕРНІ КОМУНІКАЦІЇ

Кровоносна система житлового будинку – це його інженерні мережі. Річ не тільки в тому, є вони чи ні. Від того, наскільки добре і грамотно виконано їхній монтаж, залежатиме не тільки зручність проживання, а й життя людей. Недбалість і неуважність під час встановлення системи подачі газу нерідко спричиняють катастрофічні наслідки. Електропроводка, водопостачання і каналізація теж не терплять потурання під час проведення робіт. Тому важливо приділяти цьому питанню особливу увагу.

Усі ці етапи будівництва на слуху, і про них знають навіть новачки в галузі. Але один момент із комунікаціями часто не беруть до уваги досвідчені фахівці. Ми говоримо про систему вентиляції. Приплив і відтік повітря з приміщень безпосередньо впливає на мікроклімат. Від недостатньої циркуляції кисню може виникати підвищена вологість, що, зі свого боку, загрожує відволоженням стін, кригою на дверях і проблемами зі здоров’ям усіх мешканців, тому цьому пункту ми надаємо особливу увагу під час проектування будинка з бруса.

ОБЛАШТУВАННЯ ПІДЛОГИ У ДОМІВЛІ З БРУСА

Багато етапів будівельних робіт на перший погляд виглядають більш важливими, ніж підбір виду підлогового покриття і конструкції монтажу. Але це не зовсім так, адже якщо підлога буде скрипіти або тріскатися, то задоволення від перебування в приміщенні буде затьмарене.

Сплануйте вид конструкційного рішення. Ще на етапі формування фундаменту слід заздалегідь підготувати технологічні деталі. Дерев’яні лаги та/або бетонна стяжка, вид чорнового шару, утеплення – всі ці питання вимагають уважного вивчення ще до початку будівництва.

ІНТЕР'ЄР У КОТЕДЖІ З БРУСА - ВНУТРІШНЄ ОЗДОБЛЕННЯ

Гармонійний і практичний інтер’єр починається з чорнового оздоблення кімнат. Рівні стіни з бруса сильно спростять чистовий ремонт. Приділіть попереднім роботам достатньо часу, щоб надалі не розчаруватися в результаті.

На фініші радимо скористатися послугами дизайнерів інтер’єру або завантажити готові проекти, адже сам по собі кожен із предметів меблів і декору може виглядати вражаюче, але тільки їх грамотне поєднання перетворить Ваше житло на ідеальне місце для життя.

ДІМ З БРУСА - ЗДАЧА В ЕКСПЛУАТАЦІЮ

Послідовність побудови будинку передбачає взаємозв’язок між кожним кроком. На цьому рівні слід повернутися на початок. У першому пункті ми готували проектну документацію. Коли все зроблено правильно – то це означає тільки половину позитивного результату. Частина, що залишилася, залежить від того, наскільки реалізація проекту відповідає тому, що було на папері. КОЛЕО, як кваліфікована будівельна компанія, яка виконає свою роботу відповідально і відповідно до документації, гарантує виключно якісний кіцевий продукт – будинок Вашої мрії. 

Побудувати будинок із бруса

Будуємо еко будинки на любий смак по типовим та індивідуальним проектам

ВІДВІДАЙТЕ будівельний майданчик

Загляніть за залаштунки процесу створення мрії нашого замовника “БУДІВНИЦТВО ЕКО БУДИНКУ”

Хочете побачити все на власні очі? Проведемо вам екскурсію на наш проект в реальному часі. Ви на власні очі побачите як чудово у нас налагоджений процес будівництва.

Замовити розрахунок вартості будівництва


  МИ ПОБУДУВАЛИ

  FAQ

  Багатьох власників заміських ділянок, які розпочинають будівництво, хвилює термін служби дерев’яного будинку з брусу – саме це питання найчастіше обговорюється з представниками будівельних компаній. У середньому тривалість експлуатації будівель з дерева становить від 50 до 100 років, причому багато в чому вона залежить не від кліматичних факторів, а від якості використовуваних матеріалів, правильності будівництва та експлуатації. За умови правильного складання і регулярного догляду така будівля може послужити кільком поколінням мешканців без капітального ремонту.

  Вибираючи технологію будівництва будинку, багато замовників не можуть визначитися, який будинок кращий – каркасний або брусовий. У тієї та іншої конструкції є свої переваги і певні нюанси.

  Зовні будинок з бруса виглядає дуже красиво: зовнішня обшивка на такій будові не робиться, щоб не ховати красу дерев’яного фасаду.

  Каркасний будинок являє собою конструкцію зі струганої дошки, яка із зовнішнього і внутрішнього боку обшивається утеплювачем, листами фанери або OSB-плитами. Головна відмінність каркасного будинку від брусового – в технології зведення. Стіни з бруса монтуються щільними рядами. У каркасному будинку дошки слугують основою, “скелетом”, на який накладається обшивка або облицювання.

  Щодо надійності та експлуатації – будинок з масиву дерева є кращим варіантом, оскільки на відміну від каркасного будинка, він не має з’єднань метал-дерево-метал, що з часом піддається корозії та деформації.

  Якщо ви обираєте будівництво з бруса під “усадку”, ми рекомендуємо зачекати до 12 місяців, щоб сама конструкція набула кінцевого “спресованого” вигляду. Заселення у такий будинок одразу тягне за собою ряд неприємних наслідків.

  Альтернативою є  будівництво з сухого клеєного бруса, що дозволяє власникам швидке введення будівлі в експлуатацію.

  За наявності хорошої системи опалення будинок із брусу зі стінами товщиною від 180 мм збереже тепло навіть за температури 40 градусів нижче нуля. Наші клієнти говорили, що взимку почуваються цілком комфортно в будинку з бруса навіть без шару утеплювача на стінах.

  Це не дивно. Загалом дерев’яні будинки зберігають тепло краще, ніж цегляні будівлі. За рахунок цього в холодні місяці такі будинки легко опалювати: дачний дерев’яний будинок швидко прогрівається і повільно віддає тепло. Крім цього, деревина поглинає зайву вологу в приміщенні або виділяє її, коли повітря занадто сухе.

  Найпопулярніший варіант опалювати будинок із бруса – застосування газу. Друге місце міцно утримують електроконвектори. Також можна зустріти і водяні системи опалення. Само собою зрозуміло, що до початку монтажу системи потрібно дуже детально вивчити характеристики і властивості всіх різновидів.
  Якщо, вибираючи різновид опалення, Ви зупинилися на водяному варіанті, то Вам доведеться визначитися з видом використовуваного палива. Всі типи мають деякі особливості, ось чому потрібно вибирати той, який відповідає Вашим вимогам. Іноді можна комбінувати кілька типів.

  З точки зору технології найправильніше при будівництві будинку з бруса вчинити так:

  • восени закласти фундамент. Навіть якщо монтаж відбуватиметься в період морозів у 10-15 градусів, сучасні технології дають змогу додати до розчину спеціальні добавки, що “гріють” бетон до його затвердіння. Через три дні основа будинку готова і їй не страшні морози. А ще через два тижні можна починати будівництво. Ще один варіант фундаменту для будинку з бруса – пальово-гвинтовий;
  • взимку звести стіни, перекриття, крокви, накрити дах;
  • навесні почекати усадки. Цей час з успіхом використовується для накопичення коштів для подальших будівельних робіт;
  • влітку виконати оздоблювальні роботи і вселитися.

  “КОЛЕО” – БУДИНКИ З ДЕРЕВА

  Також ми будуємо

  ЗРУБ В ДИКОМУ СТИЛІ

  Будинки мають особливий зовнішній вигляд, який поєднує в собі природну натуральність та певну брутальність.

  БУДИНКИ ІЗ ОЦИЛІНДРОВАНОГО БРУСУ

  Наша компанія пропонує купити готовий зруб із колоди недорого - всі будинки відрізняються привабливими цінами та високою якістю будівництва.

  БУДИНКИ ІЗ ПРОФІЛЬОВАНОГО БРУСА

  Будинки з брусу поєднують сучасні будівельні технології з традиційним зовнішнім виглядом та екологічністю

  БУДИНКИ ІЗ КЛЕЄНОГО БРУСУ

  Клеєний брус - це унікальний будівельний матеріал, що не вимагає постійного догляду

  МОДУЛЬНІ БУДИНКИ

  Готовий модульний будинок економить один із найголовніших ресурсів - час

  A-FRAME HOUSE

  A-FRAME призначені для людей, які цінують свою свободу, але яким все ж таки потрібен свій будинок

  САУНИ

  Популярним напрямком останніми роками стає будівництво дерев'яних бань-будинків.

  ЛАЗНІ

  Естетика дерев'яної бані не лишить нікого байдужим - зовнішня насолода та оздоровлення в одному прояві.

  ХРАМИ ТА КАПЛИЦІ

  Будівництво релігійних споруд за типовими та індивідуальними проектами.

  З БРУСА

  Простота та лаконічність будівництва у поєднанні з екологічністю.

  image_спеціаліст з екологічного будівництва

  Микола

  Спеціаліст з еко будівництва

  FAQ
  FAQ 35%
  Онлайн консультація
  Онлайн консультація 65%

  Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.