fbpx
Будівельна Компанія «КОЛЕО» - компанія з якою легко досягати цілей

Наша місія

Зробити так щоб успішні люди щасливо жили в дерев’яних еко будинках по всьому світу

КОЛИ і ЯК МИ ПОЧАЛИ БУДУВАТИ БУДИНКИ ІЗ ДЕРЕВА

Початком зародження Будівельної Компанії «КОЛЕО» стала діяльність у 2004 році Приватного Підприємця Левченко П.В. у сфері ландшафтного будівництва, будівництва малих архітектурних форм (альтанок, барбекю, зон відпочинку) лазень, басейнів у Закарпатській області. Сьогодні компанія займається будівництвом заміських будинків та котеджів із клеєного бруса, із профільованого бруса , із оциліндрованої колоди, по каркасній иехнології, та будинків рублених в “Дикий” зруб. Ми реалізуємо будівельні проекти «під дах» та «під ключ».

Незважаючи на те, що компанія «КОЛЕО» знаходиться на будівельному ринку не так давно, за час своєї роботи нам вдалося об’єднати в єдину команду як досвідчених експертів, так і молодих амбітних фахівців, що дозволяє нам ефективно працювати, не стояти на місці, постійно розвиватися та прагнути до нових звершень.  

Обговоримо Ваш проект?

ДАВАЙТЕ РАЗОМ СТВОРИМО ВАШ ЗАТИШНИЙ еко БУДИНОК

Ви можете зв’язатися з нами, та розповісти  нам про свої потреби та прагнення, щоб ми могли зробити будинок вашої мрії реальністю. Наші щасливі клієнти по всій країні є найкращим свідченням нашої завзятості, дотримання термінів і, найголовніше, якості будинків, які ми будуємо для вас!

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

0
Збудовано м.кв
0
Спроектовано м.кв
0 +
Задоволених клієнтів

Основна філософія компанії КОЛЕО – це робота на найкращий результат! Найкраща нагорода за нашу роботу – це рекомендації та позитивні відгуки про нас наших клієнтів!

Зробіть перший крок на шляху до власного будинку!

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

Багатоступінчастий контроль будівництва

Ви можете бути впевнені і переконатися в цьому особисто. Здійснюємо контроль будівництва на всіх етапах.

Кваліфіковані бригади

Ваш будинок будуватимуть професіонали своєї справи. Ми працюємо з постійними будівельними бригадами, які за роки співпраці довели свій професіоналізм, надійність та якість роботи.

Надійні партнери

Ми дбаємо про нашу репутацію

Широка географія будівництва

Компанія «КОЛЕО» з кожним роком швидко розширює свою географію будівництва. Ми збудували по всій країні понад 50 об'єктів (будинків, бань, котеджів).

Налагоджені процеси

Вам не потрібно турбуватися про терміни. За роки роботи ми налагодили процеси проектування, виробництва, логістики та будівництва, тому всі роботи ми виготовляємо точно вчасно та без затримок.

Поетапна оплата робіт

Ви оплачуєте будівництво поетапно, що дозволяє вам планувати та оптимізувати платежі. Кожен етап будівництва ви приймаєте на підставі акта приймання.

З чого ми будуємо

01.

Зруби рублені в дикому стилі

Архітектурний стиль «дикий зруб» це один із найдавніших напрямків у будівництві. Перші хати виглядали саме так – зруби з великих колод різної довжини, з сучками, з колод, що практично не піддавалися обробці.

02.

Зруб -Дерев'яні будинки із оциліндрованої колоди

Дерев’яний зруб є традиційним способом будівництва будинку, який перевірено часом. Зруб – це конструкція з дерева, стіни якої виготовляються з оброблених колод і утворюють чотирикутник.

03.

Будинки із профільованого бруса

Практичні та функціональні будинки з профільованого бруса відрізняються швидкістю та простотою складання. Надають можливість реалізувати нестандартні архітектурні рішення. 

04.

Будинки із клеєного бруса

Через особливу методику склеювання брус більш стійкий і міцний, ніж інші пиломатеріали. Ця особливість полягає в тому, що деревні волокна, зібрані в брусі, мають різний напрямок.

Новий проєкт

Каркасні модульні будинки ТА САУНИ

Модульні будинки є житловими об’єктами, зібраними зі спеціальних модулів (або так званих секцій) заводського виготовлення. Кожна секція має своє призначення, а в комплексі вони утворюють єдину будову, яка нічим не відрізняється від традиційного будинку.

imageo_баня_30-м2_модульний-каркас_колео
«Я дуже давно цікавлюся темою мікробудинків ще з часів навчання. І в якийсь момент усвідомив, що більшості людей досить невеликого простору з мінімальним набором: кухня, спальне місце, душ, туалет. Решту часу можна проводити на природі»
photo виробництво модульних будинків колео 1

A-FRAME HOUSE ХІТ ЦЬОГО СЕЗОНУ

Є ПИТАННЯ? ЗАДАВАЙТЕ

Екскурсія на будівельний майданчик

Загляніть за закулися процесу створення мрії нашого замовника “БУДІВНИЦТВО ЕКОЛОГІЧНОГО БУДИНКУ ІЗ ДЕРЕВА”

Ви зможете поспостерігати за самим процесом, побачити культуру нашого будівництва та поставити питання фахівцям

Замовити розрахунок вартості будівництва


  image_про-нас_будівельна-компанія_будуємо-будинки_економіст_КОЛЕО

  «КОЛЕО» – чудова компанія, яка цінує своїх співробітників і дорожить своєю репутацією. Працювати у такій компанії одне задоволення.

  Керівництво, вимогливе, але справедливе. Якщо щось добре виходить — тобі дозволять і допоможуть це розвинути.

  Колектив чудовий, зарплата без затримок.

  Мар’яна  – бухгалтер

  photo_про нас_інженер_будівельна компанія_КОЛЕО

  Знайомство з будівельною компанією «КОЛЕО» у мене відбулося спочатку на рівні Замовник та Підрядник, проте дуже швидко ділове русло вивело нас у партнерство, чого не було з жодною іншою компанією, потім я став частиною компанії як співробітник і анітрохи про це не пошкодував.

  У нас дуже доброзичлива атмосфера у колективі.

  Віктор  – інженер

  image_про-нас_вакансії_HR_КОЛЕО

  В компанії працюю порівняно недавно, але «КОЛЕО» як роботодавець реально приємно дивує. На мою думку, це рівень і орієнтир, того, як повинні бути організовані робочі та бізнес процеси всередині компанії. 
  Наші співробітники – це найцінніший ресурс компанії. Ми високо цінуємо їх особисті та професійні якості. Кожен із них по-своєму унікальний і не замінний. Багато чого, компанія змогла досягти в одній з найбільш конкурентних сфер будівельного бізнесу в Закарпатті, сталося завдяки її співробітникам.
  Робота в «КОЛЕО» це виклики кожен день. Тут на вас чекають цікаві проекти, професійне зростання, дружня команда фахівців.

  Катерина  – HR спеціаліст