fbpx

БУДИНОК ФАХВЕРК (FACHWERK)

будівництво будинків фахверк

ПРОЕКТУВАННЯ ТА БУДІВНИЦТВО 

ФАХВЕРКОВІ БУДИНКИ ЗІ СМЕРЕКИ

КАРКАСНА ТЕХНОЛОГІЯ БУДІВНИЦТВА

ЗМІСТ

ФАХВЕРК ПРОЕТИ

ПРОЕКТ БУДИНКА ФАХВЕРК 'ФРАНКФУРТ'

Загальна площа: 134 m2

Кімнат: 4

Санвузлів: 2

Ціна: від $499 м2 площі будинку

ПРОЕКТ БУДИНКА ФАХВЕРК 'ОУПЕН'

Загальна площа: 165 m2

Кімнат: 4

Санвузлів: 2

Ціна: від $499 м2 площі будинку

ПРОЕКТ БУДИНКА ФАХВЕРК 'БОРВІН'

Загальна площа: 168.8 m2

Кімнат: 3

Санвузлів: 2

Ціна: від $499 м2 площі будинку

ПРОЕКТ БУДИНКА ФАХВЕРК 'АЛЬБІН'

Загальна площа: 229,7 m2

Кімнат: 3

Санвузлів: 2

Ціна: від $499 м2 площі будинку

ПРОЕКТ БУДИНКА ФАХВЕРК 'БАВАРІЯ'

Загальна площа: 247 m2

Кімнат: 4

Санвузлів: 3

Ціна: від $499 м2 площі будинку

ПРОЕКТ БУДИНКА ФАХВЕРК 'ДЕЛЬФ'

Загальна площа: 345,7 m2

Кімнат: 3

Санвузлів: 3

Ціна: від $499 м2 площі будинку

ТЕХНОЛОГІЯ БУДІВНИЦТВА БУДИНКІВ
У СТИЛІ ФАХВЕРК

У пошуках ідеального будинку, кожен прагне знайти те, що відображатиме його смаки, уподобання, стиль життя. Наша компанія пропонує одне з найкращих рішень на ринку – будинки фахверк.

фото-будинок -у-стилі-фахверк-проект-баварія-каркасний-будинок-фахверк-побудувати-колео

основа-каркас

Для каркаса використовують клеєний брус (з декількох ламелей, склеєних разом). Цей матеріал вибирають через екологічність, міцність і стабільність розмірів. Клеєний брус мінімізує ризик деформацій, тріщин, які з’являються під впливом вологи, а також температурних коливань.

фото-будинок -у-стилі-фахверк-проект-баварія-каркасний-будинок-фахверк-побудувати-колео

наповнення стін

Маючи змонтований каркас фахверкового будинка починається процес заповнення стін. Для цього ми використовуємо наступні матеріали: клеєний брус, скло для монтажу  панорамних вікон.

фото-будинок -у-стилі-фахверк-проект-баварія-каркасний-будинок-фахверк-побудувати-колео

ТЕПЛО ТА СТІЙКІСТЬ

Системи примусової вентиляції з рекуперацією тепла дають змогу ефективно оновлювати повітря майже без тепловтрат.
Конструкція каркаса розрахована так, щоб забезпечити високу міцність структури. Його елементи розподіляють навантаження рівномірно, роблячи конструкцію стійкою навіть до сейсмічних явищ.

ФАХВЕРКОВІ БУДИНКИ - ПОПУЛЯРНИЙ СТИЛЬ У БУДІВНИЦТВІ

Фахверк популярний завдяки естетиці: стиль поєднує традиційні архітектурні прийоми з сучасними рішеннями. Слово “фахверк” – з німецької мови (перекладається як “сітчаста структура”). Конструкція – на міцних елементах, розташованих вертикально, горизонтально і по діагоналі – це стійки, балки, підкоси, що формують сітку. Простори між заповнюються будівельними матеріалами. При цьому зовнішні дерев’яні елементи залишаються видимими.

У Середньовіччі в Німеччині методом фахверка будували багатоквартирні будинки, невеликі палаци, міські будівлі, церкви, господарські будівлі. Згодом архітектурний стиль поширився по всій Європі (у Великій Британії, Франції, Польщі, Нідерландах, Швейцарії).

ПЕРЕВАГИ ФАХВЕРКОВИХ БУДИНКІВ

Чудова атмосфера та мікроклімат

Фахверковий будинок здатний самостійно контролювати і тримати в межах норми вологість та свіжість повітря.

Швидкість зведення будинка

Завдяки заздалегідь зробленим елементам конструкції та використанню сучасних збірних технологій, будівництво фахверкових будинків займає порівняно невеликий час. Це економить час замовника, скорочуючи загальну вартість. В період до 6 місяців ви отримуєте готову споруду.

Відмінна теплоізоляція та оптимальний режим вологості

Дерев’яна стіна товщиною 15 см по теплопровідності співвідноситься з цегляною стіною товщиною 64 см.

Естетичний вигляд

Фахверкові будинки - естетично привабливі. Їхній зовнішній вигляд характеризується яскраво вираженим дерев'яним каркасом на тлі оштукатурених або облицьованих стін, створюючи впізнаваний стиль. Кожен будинок унікальний, оскільки пропонує нескінченні можливості для архітектурної творчості та індивідуального дизайну.

Екологічно чистий матеріал

Використання натуральних, екологічно чистих матеріалів. Основа - деревина. А це - природна краса та довговічність. А природні властивості дерева створюють мікроклімат, регулюють вологість, забезпечуючи здорову атмосферу для проживання.

Простота оздоблення

Природне освітлення (завдяки великим вікнам), а також можливість індивідуального дизайну інтер'єру роблять такі будинки вибором №1 для всіх, хто цінує гармонію з природою.

НЕДОЛІКИ ФАХВЕРКОВОЇ ТЕХНОЛОГІЇ

Як це часто буває, багато недоліків – зворотний бік переваг. Серед мінусів фахверкових будинків називають:

 • великі панорамні вікна – деякі люди відчувають себе як в акваріумі, в будинок проникає занадто багато сонячного світла, а ще є хибна думка, що такі вікна небезпечні, адже скло може розбитися;
 • стіни фахверкового будинку “не дихають” – здається, що мікроклімат через це має суттєво постраждати;
 • недовговічність деревини як матеріалу – особливо порівняно з цеглою та каменем.
фото-будинок -у-стилі-фахверк-проект-франкфурт-каркасний-будинок-фахверк-побудувати-колео

ЧОМУ ПРЕТЕНЗІЇ ДО ФАХВЕРКА НАДУМАНІ

фото-будинок -у-стилі-фахверк-проект-франкфурт-каркасний-будинок-фахверк-побудувати-колео

Насправді ці мінуси не мають під собою серйозних підстав.

Панорамні вікна виготовляють із міцного загартованого скла – розбити їх практично неможливо.

Планування будинку роблять з урахуванням його розташування на ділянці та орієнтації за сторонами світу. Широкі звіси покрівлі закривають вікна від спекотного полуденного сонця. До того ж кількість світла, що проникає всередину будинку, легко регулюється за допомогою фіранок і жалюзі.

Стіни фахверкового будинку не продуваються завдяки використанню сучасних паро- і теплоізоляційних матеріалів. Але так і має бути, адже їхнє завдання – зберігати тепло в будинку взимку і прохолоду влітку.

В огороджувальних конструкціях використовують пароізоляційну плівку для захисту утеплювача від зволоження з боку приміщення. А із зовнішнього боку – водонепроникну супердифузійну мембрану.

Однак за мікроклімат і свіже повітря в приміщенні відповідає припливно-витяжна вентиляція. Вона має бути в кожному сучасному будинку, а не тільки в каркасному чи фахверковому.

Деревина захищена від вогкості й тому служить дуже довго, а деталі фахверкового каркаса в обов’язковому порядку обробляють вогнебіозахисними засобами. У багатьох країнах збереглися фахверкові будинки, вік яких перевищує 500 років.

Щоб фахверк залишався довговічним, рекомендується раз на 5 років оновлювати захисно-декоративне покриття зовнішніх елементів каркаса. Цю роботу можна поєднати з косметичним ремонтом фасаду.

ЕКСПОРТ ДОМОКОМПЛЕКТІВ

Якщо Ви зацікавились будівництвом будинка в стилі фахверк, але проживаєте за межами України, перегляньте інформацію щодо можливості імпорту домокомплекта з брусу до:

фото-будинок -у-стилі-фахверк-проект-експорт-каркасний-будинок-фахверк-імпортувати-колео

ЦІНА ФАХВЕРКОВИХ БУДИНКІВ

ЗАМОВИТИ ФАХВЕРКОВИЙ БУДИНОК

Вартість будівництва фахверкових будинків під ключ або зведення будівлі на різних етапах уточнюйте у наших менеджерів. Ви можете вибрати будь-який з наших готових проектів, представлених у каталозі будинків за технологією фахверк або замовити індивідуальне проектування.

ФАХВЕРКОВИЙ БУДИНОК КУПИТИ ВІД ВИРОБНИКА

Ми пропонуємо купити фахверкові домокомплекти, що ви зможете встановити їх самостійно або доручити роботу нашим професіоналам. Ми використовуємо якісні пиломатеріали, які обробляємо на власному виробництві за допомогою високотехнологічного обладнання – це дає змогу виготовляти дерев’яні вироби для каркаса, які характеризуються відмінними характеристиками міцності та повністю стійкі до негативних впливів навколишнього середовища. Вартість виготовлення фахверкового комплекту з бруса повністю відповідає якості результату.

ЯК ЗАМОВИТИ БУДИНОК У СТИЛІ ФАХВЕРК

Наша компанія виконує повний цикл робіт – від узгодження проекту до виробництва пиломатеріалів і будівництва. Робота проходить у кілька етапів:

 • ви звертаєтеся до нас зручним способом, ми консультуємо з питань, що вас цікавлять, обговорюємо деталі, ціни на пиломатеріали за м2 та інші вироби;
 • ви вибираєте вподобаний фахверковий проект із типових, які ми можемо запропонувати у великій різноманітності. Якщо жоден варіант вас не влаштує, наші архітектори і конструктори розроблять його для вас в індивідуальному порядку. Ми також можемо виготовити комплект фахверкового будинка за вашим проектом за наявності BVN-файлу;
 • узгодивши всі нюанси, ми підписуємо договір, і ви вносите передоплату на розрахунковий рахунок компанії. Після цього ми запускаємо виробництво, терміни якого будуть обумовлені заздалегідь залежно від складності проекту і завантаженості виробництва;
 • коли комплект фахверкового будинку готовий, ми доставляємо всі вироби до місця будівництва в будь-яке місто України або за кордон. Вартість доставки залежатиме від віддаленості від Закарпатської області, в якій розташоване наше виробництво;
 • після того як комплект фахверка буде привезено на будівельний майданчик, бригада досвідчених фахівців збере його в максимально стислі терміни без шкоди якості.

будівництво будинків фахверк

Наша компанія має власне виробництво, яке знаходиться в Закарпатській області. Для обробки пиломатеріалів ми використовуємо високоточне сучасне обладнання від європейських брендів: преси, верстати, сушильні установки та інше. У нас є окремі цехи для проведення малярних робіт і виготовлення стінових панелей. Потужності дають змогу виробляти від 10 комплектів будинків на місяць. Досвідчені фахівці повністю контролюють кожен етап, щоб домогтися максимальної якості конструкцій.

Плюси звернення до нас:

 • ви отримуєте повністю готовий фахверковий комплект від виробника;
 • для виготовлення використовуємо ліс північних порід високої якості, пиломатеріали ретельно відбираємо і перевіряємо на відсутність вад;
 • всі дерев’яні вироби та комплектуючі для домокомплекту фахверка виготовляємо на нашому виробництві в повній відповідності до проектної документації;
 • ми встановили оптимальну вартість за м2 будинка.

Консультація щодо вибору проекту для будівництва фахверкового будинка

Отримайте безкоштовну консультацію від нашого менеджера!

Екскурсія на об'єкт, що будується

Будемо раді зустрітись і розповісти про створення мрії нашого замовника “БУДІВНИЦТВО ФАХВЕРКОВОГО БУДИНКА”

 

Хочете побачити все на власні очі? Ми можемо провести вам екскурсію по наших проектах, що будуються. Ви побачите наскільки добре налагоджений у нас процес будівництва та зможете поставити питання прямо на місці.

Замовити розрахунок вартості будівництва


  будуємо в інших стилях

  будівництво в стилі шале

  будівництво в стилі хай-тек

  будівництво в стилі барн

  FAQ

  Фахверк – це тип будівельної конструкції, де основою є жорсткий силовий каркас із клеєного бруса. Як заповнення стін використовується панорамне скління, каркасну стінну панель заводського виготовлення або заповнення клеєним брусом. Видимий каркас фахверка як зовні, так і всередині надає будинку особливого шарму, унікальності та оригінальності.

  Високі будинки з похилим дахом, пофарбованими у світлі тони стінами і пересічними темними балками з дерева одразу впадають в око під час прогулянок старовинними німецькими поселеннями. Будиночки в стилі фахверк будують у Німеччині з XV століття. Згодом стиль набув популярності в багатьох європейських країнах. Його елементи активно використовуються в архітектурному проєктуванні й зараз.

  Основні характеристики стилю у будівництві фахверк.

  • Відкриті несучі балки, що розділяють будівлю на сегменти. У класичному варіанті створювалися з мореної темної деревини. Середньовічні споруди являли собою каркас із поздовжніх, поперечних і діагональних балок, порожнини між якими заповнювали наповнювачем, який тверднув на основі соломи, глини. У сучасному будівництві можливе заповнення пустот цеглою та іншими матеріалами. Нерідко дерев’яні конструкції не є несучими, а відіграють суто декоративну роль, монтуючись на фасад поверх облицювання.
  • Чіткий колірний поділ. Світлі потиньковані стіни контрастують із темним каркасом. Історично це було зумовлено дорожнечею кольорової штукатурки та особливостями деревообробки. Зараз це виключно данина традиціям, можна використовувати практично будь-яку деревину, фарбувати стіни в будь-який колір. Можливе навіть рішення з інвертованими кольорами (темні стіни, світлі балки), але варто пам’ятати про необхідність збереження стильової атмосфери.
  • Вертикальна спрямованість. Старі німецькі містечка характеризуються вузькими вуличками з тісно розташованими будівлями. Спочатку це давало змогу зайняти більше корисного простору в тісному європейському місті. Зараз часто будують навіть одноповерхові будинки в стилі фахверк, проте не завадить добудувати хоча б одну башточку як данину специфіці.
  • Багато маленьких вікон. Спочатку особливість пов’язана з невмінням робити великі вікна, важкодоступністю скла як матеріалу, часом грала роль велика кількість малих приміщень на поверсі. Сучасні технології дозволяють без проблем встановлювати панорамні вікна, але це вб’є всю стилістику. Краще замінити їх кількома невеликими вікнами, розташованими в ряд. Це рішення естетичніше, краще з точки зору вентиляції і надає фасаду затишного вигляду.
  • Другий поверх нависає над першим. У середні віки це було зумовлено необхідністю захистити дерево від опадів – вода стікала, не зачіпаючи нижніх поверхів. Ця конструктивна особливість створює характерний силует споруди, дає змогу створити витончений навіс над входом. Зараз сенс розширення верху зводиться здебільшого до збереження автентичності, хоча також це дає змогу зробити навіс над верандою або ґанком, збільшити корисну площу.
  • Високі та мансардні дахи. Форма даху забезпечує хороший стік під час дощу, швидке сходження снігових мас, наявність мансарди дає змогу збільшити житловий простір. Гострий дах є обов’язковим атрибутом фахверкової споруди, мансарду можна облаштувати за бажанням.

  Фахверкові будинки будували протягом багатьох сотень років. Ще в 19 столітті це був найпоширеніший тип будівель. Ідея конструкції дуже проста: з дерев’яних балок квадратного перерізу збирають каркас, стіни мають ґратчасту структуру, просвіти між балками заповнювали глиною, змішаною з соломою. Балки фарбували чорною фарбою, а глиняні пасажі – білою, звідси й візерунок зі смуг, що перехрещуються, на стіні будинку. Сьогодні, щоправда, нові фахверкові будинки будують нечасто.

  “КОЛЕО” – БУДИНКИ З ДЕРЕВА

  Також ми будуємо

  ЗРУБ В ДИКОМУ СТИЛІ

  Будинки мають особливий зовнішній вигляд, який поєднує в собі природну натуральність та певну брутальність.

  БУДИНКИ ІЗ ОЦИЛІНДРОВАНОГО БРУСУ

  Наша компанія пропонує купити готовий зруб із колоди недорого - всі будинки відрізняються привабливими цінами та високою якістю будівництва.

  БУДИНКИ ІЗ ПРОФІЛЬОВАНОГО БРУСА

  Будинки з брусу поєднують сучасні будівельні технології з традиційним зовнішнім виглядом та екологічністю

  З БРУСА

  Простота та лаконічність будівництва у поєднанні з екологічністю.

  БУДИНКИ ІЗ КЛЕЄНОГО БРУСУ

  Клеєний брус - це унікальний будівельний матеріал, що не вимагає постійного догляду

  МОДУЛЬНІ БУДИНКИ

  Готовий модульний будинок економить один із найголовніших ресурсів - час

  A-FRAME HOUSE

  A-FRAME призначені для людей, які цінують свою свободу, але яким все ж таки потрібен свій будинок

  САУНИ

  Популярним напрямком останніми роками стає будівництво дерев'яних бань-будинків.

  ЛАЗНІ

  Естетика дерев'яної бані не лишить нікого байдужим - зовнішня насолода та оздоровлення в одному прояві.

  ХРАМИ ТА КАПЛИЦІ

  Будівництво релігійних споруд за типовими та індивідуальними проектами.

  image_спеціаліст з екологічного будівництва

  Микола

  Спеціаліст з еко будівництва

  FAQ
  FAQ 35%
  Онлайн консультація
  Онлайн консультація 65%

  Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.