ПОБУДУЄМО РУБЛЕНИЙ ЕКО БУДИНОК

ЗРУБ - ПРОЕКТУВАННЯ ТА БУДІВНИЦТВО

Високогірний карпатський ліс
Багатоступенева система контролю якості
25 років досвіду у наших майстрів

Зміст

ПРОЕКТИ БУДИНКУ ЗІ ЗРУБУ

Юстина

🛌 3 🛁 1 🪜 1 🏠 106m²

Дарія

🛌 7 🛁 2 🪜 2 🏠 288m²

Агафія

🛌 5 🛁 1 🪜 1 🏠 228m²

Ціна зрубу

Вартість будівництва м2 зрубу будинку, з колоди зазначеного діаметру, під усадку

зруб

Ціна будинку із дикого зрубу 200-250 у.о. м2

зруб 1

Ціна будинку із дикого зрубу 250-300 у.о. м2

зруб 2

Ціна будинку із дикого зрубу 300-350 у.о. м2

У вартість послуги будівництва зрубу під усадку входить:

  1. Ескізний проект.
  2. Монтаж на фундамент гідроізоляційного слою
  3. Монтаж підкладочної дошки на фундамент
  4. Обробка деревини антисептиком
  5. Рубка чашок та жолобів
  6. Монтаж утеплення між вінцями
  7. Монтаж вінців
  8. Кріплення на нагелі колод між собою
  9. Розмітка та виріз віконних та дверних отворів
  10. Монтаж окосячки
  11. Монтаж балок перекриття
  12. Монтаж стропильної системи
image_зруб-колиби-в-дикому-стилі_Колео

Дізнайтесь, скільки коштує будинок зі зрубу під "КЛЮЧ"?

Будівництво зрубу

Особливості рубки зрубу будинку в дикому стилі


Будівництво здійснюється згідно проекту

Для дотримання стилю беруться стволи з частиною коренів, сучків та природних нерівностей

Матеріал для рубки заготовлюється у карпатських лісах

Колоди для рубки будинку обробляються ручним способом

Перевага надається дереву зимової заготівлі

Підгонка колод, виготовлення з'єднань та вигонка зрубу здійснюється за проектом на виробничому майданчику

Чому варто ПОбудувати зруб?

01.

Екологічність

Дерево натуральний матеріал.

02.

Природна вентиляція

Всередині будинку особливий мікроклімат.

03.

Висока теплоізоляція

Дерево унікальний матеріал за своїми тепло ізолюючими властивостями.

04.

Довговічність

Рубані дерев’яні будинки будуть служити господарям вірою і правдою не менше 100 років.

05.

Естетика

Будинкам із зрубів ручної рубки властива неповторність фасадів.

Залиште заявку на консультацію. Ми зв'яжемося з вами та відповімо на усі запитання


    ЗРУБ ПОРТФОЛІО

    рублені з колоди будинки

    Будівництво зрубу. Очищення від кори та первинна шліфовка колоди.

    Заготівля колоди для рубки споруди в дикому стилі. Основна робота на цьому етапі – окорка. З колод знімається верхній м’який шар, тоді як найбільш тверді шари залишаються.

    Шліфування колоди зрубу – процес скоріше рекомендований, ніж потрібний. Однак саме після такої обробки споруда набуває естетичного вигляду і вважається захищеною від негативних факторів.

    Будівництво зрубу. Рубка "чашки"

    Ручна обробка – це екологічно чистий метод роботи з деревиною, який практикується багатьма поколіннями українських майстрів. Самобутній зовнішній вигляд, довгий термін служби та автентична атмосфера всередині зробленого з колод будинку роблять такі будівлі вибором номер один по всьому світу!

    Будівництво зрубу. Монтаж СТІН

    Спочатку всі основні елементи зрубу були приведені в належний порядок, тобто, повністю виготовлені і зібрані в пробну розкладку з колод вінців у відповідність з конструкцією споруди. У розкладці кожна колода маркується таким чином, що легко запам’ятовується, зрозумілими цифровими і буквеними символами. Потім за два три дні зруб збирається на заздалегідь приготовленому фундаменті.

    Зруб під ключ

    Міцність і краса карпатської смереки в кожному зрубі! Наші зруби збудовані з високоякісної деревини, яка забезпечує довговічність та створює особливий мікроклімат.

    Відчуйте тепло природного дерева, насолоджуйтесь панорамними видами та знайдіть гармонію з природою.


    будівництво будинку із рубаної колоди

    Зруб — будова із дерева (будинок, лазня та ін.), зібрана з підготовлених та оброблених колод, укладених горизонтальними рядами за спеціальною технологією: вінці (колоди) зрубу перев’язані один з одним кутовими та між стінними замковими з’єднаннями, і щільно лежать один на одному завдяки поздовжньому так званому місячному пазу.

    Колода ручної рубки –  колода, з якої вручну зняли кору, вручну стругали рубанком і також вручну вирубали чаші та пази. Жоден з етапів рубки не передбачає використання верстата: лише ручний електричний інструмент, бензопили, сокири, скоблі.

    Дикий зруб – це творіння рук тесляра, з огляду на це кожен зруб цілковито надзвичайний і унікальний. Привабливий естетичний вигляд дерев’яних, рубаних вручну будинків фокусує на собі увагу та затримує погляд. Кожний квадратний сантиметр цієї оселі дихає первозданною природою, нагадує нам про минулі традиції.  Дерев’яний будинок з дикого зрубу є одним із найбільш комфортних та зручних для людини.

     

    БЕЗКОШТОВНО ОЦІНЮЄМО ВАРТІСТЬ БУДІВНИЦТВА ПО ВАШОМУ ПРОЕКТУ

    Якщо ви готові до будівництва дерев’яного будинку в “Дикий” зруб та знаєте, яким має бути ваш власний будинок мрії, не відкладайте на потім його реалізацію – звертайтесь до нас прямо зараз! Ми розробимо для вас унікальний проект дикого зрубу за всіма вашими параметрами, врахуємо всі ваші уподобання, укомплектуємо будинок за вашим бажанням та якісно реалізуємо в обумовлений час!

    FAG

    Нижче коротко розглянемо цей процес:

    Перш ніж укласти перший вінець зрубу, необхідно гідроізолювати фундамент. Для цього поверх основи слід укласти кілька шарів гідроізолюючого матеріалу та підкладочну дошку.

    Потім укладається перший вінець. Як уже було сказано вище, перший вінець повинен мати більший діаметр, як правило, для цих цілей використовують дуб або модрину. З’єднання вінців на кутах  здійснюється стандартними способами – це може бути «чаша в півдерева», «в лапу», «в курдюк» та ін.

    Поверх першого вінця укладається джутовий утеплювач. Потім за такою самою схемою укладається другий ряд. Вінці між собою з’єднуються за допомогою штирів (нагелів). Останні вставляються в наскрізні отвори верхнього вінця та заглиблюються до середини нижнього.

    Нагелі потрібно розташовувати на відстані півтора метри у шаховому порядку. Слід зазначити, що останні два вінця не з’єднуються нагелями, що дозволяє зрубу рівномірно сідати.

    В останньому вінці, який служитиме мауерлатом, треба виконати пропили для кроквяної системи. Дах будинку з колоди в дикий зруб може мати будь-яку конструкцію – двосхилий, чотирисхилий або ін.

    Ось, власне, і вся основна інструкція із будівництва дикого зрубу.

    Серед мінусів будинків з колоди виділимо те, що будівництво з дикого зрубу потребує високого професіоналізму та кваліфікації фахівців. Від того, наскільки якісно вони підберуть та оброблять колоди, виконають та встановлять зруб, залежить довговічність, теплоізоляційні та естетичні властивості будови.

    Будівельники компанії “КОЛЕО” мають необхідні знання та навички для виготовлення окоренної колоди та будівництва будинку в “дикий” зруб. Майстри заготовляють ліс та обробляють пиломатеріали самостійно. Це дозволяє ретельно відбирати колоди та максимально стежити за якістю виробів. Крім того, будинок від виробника вийде дешевше, адже ми працюємо без посередників.

    Перша та найголовніша відмінність будинку побудованого в дикий зруб, наприклад, від будівель з клеєного, профільованого бруса та циліндричної ї колоди, є те, що будівництво в дикий зруб виконується цілковито вручну за допомогою теслярських приладь, переносного електроінструмента та бензопили.

    Укладання колод на всіх стінах та перегородках в дикий зруб виконується стороною з меншим діаметром на сторону з більшим, так як колоди у дикого зрубу різні. Комусь такий малюнок стіни в інтер’єрі та екстер’єрі є особливо цінним а хтось бажає мати рівні лінії та замовляє будинки з циліндричної колоди, профільованого та клеєного бруса.

    Так як будівництво будинку з дикого зрубу має значно більше ручної роботи ніж будівництво із циліндричної колоди, клеєного та профільованого бруса кошторисна вартість оплати праці значно відрізняється від вище зазначених технологій будівництва. Але вартість лісоматеріалу в порівнянні з вартістю циліндричної колоди, клеєного та профільованого бруса нівелює перевагу в витратах на оплату праці. Таким чином, ціна будинку збудованого в дикий зруб трохи вище, ніж будинків із циліндричної колоди, але нижче, ніж із клеєного та профільованого бруса.

    На зведення стіни будинку в дикий зруб потрібно трохи більше часу, тому що колоди не проходять механічної обробки на виробництві на відміну від циліндричної колоди, профільованого та клеєного бруса.

    На повноцінну усадку стін будинку з циліндричної колоди та в дикий зруб потрібно від 1 до 1.5, щоб деревина висохла до певного відсотка вологості. Саме тому технологічні процеси в будівництві та оздобленні відрізняються від будинків із профільованого та клеєного бруса. .

     

    У Компанії “КОЛЕО” ви можете замовити будівництво будинку в дикий зруб під усадку та “під ключ” за типовим або індивідуальним проектом. Пропонуємо повний комплекс робіт з будівництва дикого зрубу та конкурентні ціни. Гарантуємо якість пиломатеріалів та робіт! Надаємо річну гарантію на усадку та зручний спосіб оплати.

    Ми працюємо для Вас. Наша якість ‒ Ваша довіра. Для нас теплий зворотній зв’язок від Вас – найкраща подяка за нашу роботу. Ваші відгуки нас надихають на нові звершення, стимулюють нас і в майбутньому видавати найкращий результат!

    Телефонуйте!

    image_зруб-бані-в-дикому-стилі_Колео
     

    Інженерні комунікації приватного будинку зі зрубу відіграють ключову роль у комфортному житті майбутніх мешканців. Без вентиляції, електрики, опалення, каналізації та водопроводу неможливо жити. У прокладанні кожної з цих систем є свої нюанси. Якщо поблизу садиби відсутні централізовані мережі, можна спроектувати та створити автономну інфраструктуру технічних систем.

    image_зруб-будинку-в-дикому-стилі_Колео
     

    Види робіт:

    photo_дикий-зруб_будівництво-будинків_розріз_КОЛЕО

    • Стіни зрубу із середнім діаметром колоди 20 см;
    • Стіни зрубу із середнім діаметром колоди 30 см;
    • Стіни зрубу із середнім діаметром колоди 40 см;

    Реальна товщина стіни дикого зрубу – це ширина “місячного” паза.

    ЕКСПОРТ ДОМОКОМПЛЕКТІВ ІЗ ДЕРЕВА

    Якщо Ви зацікавились будівництвом дерев’яного будинка із дерева, але проживаєте за межами України – перегляньте інформацію щодо можливості імпорту домокомплекта до:

    pic_будівництво_будинків_з_СЛТ_панелей_панельне_будівництво1_виррбництво_з_CLT_панелей
    image_спеціаліст з екологічного будівництва

    Микола

    Спеціаліст з еко будівництва

    FAQ
    FAQ 35%
    Онлайн консультація
    Онлайн консультація 65%

    Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.