fbpx

Почни з себе!

Сучасні екологічні технології у малоповерховому будівництві.

image_Сучасні-екологічні-технології_зруб

Свідоме використання у власному житті “зеленої” енергії сьогодні і тренд і необхідність.

Життя на планеті Земля залежить від тебе!

image_Сучасні-екологічні-технології_домашня-сес

Із року в рік все більше наших замовників розуміють, що відновлювальні джерела енергозабезпечення є не просто забаганкою, чи модним трендом, а необхідністю яка забезпечує комфортне існування як в бізнесі так і домашньому господарстві.

Пропонуємо вам розглянути можливість отримання електроенергії від сонячної електростанції, як одне з екологічних, найбільш економічно вигідних та довгострокових рішень забезпечення електроживленням власного дерев’яного будинку. На відміну від інших джерел енергоживлення, сонячна електростанція фактично не вимагає до себе додаткової уваги, працює без догляду, постійного обслуговування, не має потреби на генерацію енергії  в додаткових витратних матеріалах (бензин, дизель, вугілля, газ). Виробники фотоелектричних модулів надають гарантований двадцятирічний  термін експлуатації фотомодулів, що робить ваш вибір на користь сонячної енергії стратегічно вірним рішенням.

Сонячна енергія - відновлюване джерело енергії

Давайте розглянемо що собою являє  сонячна електростанція, як вона працює та який із трьох існуючих типів краще обрати для свого будинку?

Сонячна інсоляція — це екологічно чисте, безкоштовне відновлюване джерело енергії, яке можна використовувати майже скрізь у світі — будь-яка ділянка, де сонячне світло потрапляє на поверхню землі, є потенційним місцем для установки сонячної станції та генерації безкоштовної сонячної електричної та теплової енергії для власного споживання. Оскільки сонячне випромінювання походить від сонця, воно є безмежним джерелом енергії.

Порівняйте виробництво електроенергії за допомогою відновлюваних ресурсів з технологією яка використовує природне паливо: для формування нафти, газу та вугілля потрібні були сотні тисяч років. Отже, кожного разу, коли один із цих ресурсів спалюється для створення електроенергії, обмежений ресурс потрохи наближається до завершення, а повітря забруднюється залишками горіння.

Використання відновлюваних ресурсів, таких як енергія вітру, сонця та води, для виробництва електроенергії не виснажує ці ресурси. Саме це робить сонячну енергію за своєю природою енергією що  відновлюється тобто такою що не завдає шкоди навколишньому середовищу.

image_Сучасні-екологічні-технології_сонячна-станція

Тож як працюють сонячні електростанції?

Фотоелектричний модуль (сонячна панель, батарея) складається з шару кремнієвих елементів, алюмінієвого каркаса, скляного корпусу та електропроводки для передачі електричного струму від кремнію. Кремній поглинаючи сонячну інсоляцію перетворює її на електроенергію. Коли світло потрапляє на кремнієву комірку, воно змушує електрони в кремнії рухатися, ініціюючи потік електричного струму. Таким чином, за допомогою тільки природних матеріалів, ви отримаєте екологічно чисте  та надійне енергозабезпечення .

Кому варто звернути увагу на сонячну інсоляцію?

Джерела енергозабезпечення працюючі від сонячної інсоляції встановлюються для двох основних  груп споживачів:  маються на увазі житлові та комерційні об’єкти.

Власники дерев’яних еко будинків можуть скористатися перевагами сонячної генерації встановивши сонячні фотоелектричні модулі на дах або земельну ділянку. Як правило, домашні сонячні системи мають потужність від 5 до 30 кіловат (кВт), залежно від розміру споживання та потреб мешканців будинку.

На комерційні проекти потужність сонячної електростанції зазвичай встановлюються в об’ємі який здатний в значній мірі зменшити споживання із загальної системи. Комерційні сонячні електростанції служать незмінній меті: при потребі збільшувати потужність та забезпечувати безперебійне  надходження електроенергії.

Окрім фотоелектричної системи яка генерує електроенергію власники житлової та комерційної нерухомості можуть встановлювати сонячні системи водонагріву (плоскі чи вакумні колектори), щоб максимально використовувати сонячну енергію за допомогою сучасних технологій.

Що стосується типів сонячних електростанцій, то їх умовно можна розділити на три типи, а саме:

Мережеву – має вихід безпосередньо до загальної електромережі, якій віддає надлишкову згенеровану енергію та не має можливості накопичення електроенергії. Мережеві електростанції можуть приносити  власнику пасивний прибуток від продажу надлишкової енергії, якщо спостерігати за трьома факторами: динаміка тарифів, витрати на установку станції та інтенсивність сонячної інсоляції.

Автономну –  незалежна від загальної електромережі. Монтаж рекомендується у випадку, якщо будинок знаходиться у віддаленному від цивілізації місці та власники помешкання не мають фізичної  можливості підключитися до зовнішньої електромережі.

Гібридну – уособлення мережевої та автономної системи енергозабезпечення. Використовує загальну та внутрішню електроенергію. Протягом дня фотомодулі працюють на кінцевих споживачів (праска, телевізор, холодильник) надлишкову енергію інвертор відправляє в АКБ яка використовується в вечірній та нічний час. У випадку якщо згенерованої вдень та накопиченої в АКБ електроенергії недостатньо іде запозичення із загальної електромережі.

image_Сучасні-екологічні-технології_сонячна-енергія

Чи варто обрати екологічну сонячну енергію??

Перед тим як перейти на більш екологічне джерело енергії, потрібно розуміти, універсального підходу для всіх не існує. Є кілька запитань, які слід поставити самому собі, щоб визначити, чи підходить ваш будинок чи бізнес для використання сонячної енергії:

  • Скільки електроенергії ви споживаєте і скільки коштує електроенергія у вашому регіоні? Чим більше електроенергії ви споживаєте та більше за неї платите, тим більше ви заощадите, перейшовши на сонячну енергію.
  • Чи підходить дах вашого будинку та земельна ділянка для монтажу обладнання сонячної станції?
  • Чи є у вашій місцевості компанії, що займаються відновлюваною енергетикою, та мають гарну репутацію, можуть спроектувати та змонтувати сонячну станцію?

Краще розібратись у відповідях на ці та інші питання, підібрати необхідне обладнання, підібрати інженерні рішення та змонтувати сонячну станцію Вам допоможуть наші партнери, фахівці з компанії «SOLENSY»!