fbpx

МОДУЛЬ

ПРОЕКТ "ФАХВЕРК 45"

СПАЛЕНЬ: 1

ГАБАРИТИ:  7.2 x 6.75 м

ПЛОЩА:  45 м2

ЦІНА В БАЗОВІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ: 40 950 У.О.

СХОЖІ ПРОЕКТИ

проект барн 75

Проект модульного будинка "БАРН 75"

барн 90

Проект модульного будинка "БАРН 90"

барн 105

Проект модульного будинка "БАРН 105"

Модульний будинок «Фахверк 45»

Магія сучасної архітектури: компактне житло стає безмежним

Цей проект ідеально вписується в лісовий ландшафт, краєвид на березі озера чи моря, заміську садибу з великою ділянкою землі. До 45% фасаду модульного будинку Фахверк 45 займають панорамні вікна: у кімнатах світло з ранку до вечора, а ночами крізь прозоре скло видно зорепад.

Проект «Фахверк 45»: два типи планувальних рішень

Архітектурне бюро будівельної компанії КОЛЕО розробило два варіанти планування для будівлі площею 45м². Обидва включають кухню-вітальню 23м² з виходом на велику терасу 17м², всього 40 метрів для спілкування, кулінарних експериментів і релаксу на свіжому повітрі.

Чим відрізняються планування Фахверк 45:

  • ескіз з однією спальнею 13м² доповнений вхідними дверима з ганком, у спальні біля панорамного вікна можна розмістити домашній міні-офіс;
  • ескіз з двома спальнями по 9м² дозволяє розміститися сім’ї з дітьми, створити гостьову кімнату або влаштувати повноцінний кабінет/майстерню; санвузол відокремлює спальні, вхідні двері одна – з тераси.

Після погодження архітектурно-конструктивної частини із замовником та обстеження ділянки компанія KOLEO розробляє інженерну частину проекту з точною орієнтацією з боків світла, типом фундаменту, матеріалом покрівлі, класом склопакетів, стратегією підключення електрики та водопроводу.

Фахверк 45: елегантний модульний будинок

Силует еко будівлі нагадує легендарні будинки прерій Френка Райта – широкі карнизи прикривають приміщення від прямого сонячного проміння, багато повітря та світла. Потужні балки та дерев’яні стовпи століттями вірно служили мешканцям фахверкових будинків Німеччини та японських мінко. Двосхилий дах у поєднанні з високими панорамними вікнами підкреслює застосування у будівництві енергозберігаючих технологій XXI століття.

Модульні будинки від будівельної компанії KOLEO оснащені автономним опаленням, заощаджують до 30% бюджету сім’ї на опаленні. Елегантний Фахверк 45 коштує недорого, зводиться за кілька тижнів, має розрахунковий термін експлуатації 40 років.

Окремі елементи модульного будинку Фахверк 45 компанія КОЛЕО створює у власних цехах із застосуванням висококласної карпатської деревини. Усі системи електрики, опалення та водопостачання монтуються на виробництві. На ділянці відбувається підготовка майданчика, фундаментні роботи, монтаж окремих елементів модульного будинку, встановлення склопакетів та дверей, гідроізоляція та монтаж даху.

Проект модульного будинку «Фахверк 45»: оптимальне рішення для будь-якого забудовника

Проект Фахверк 45 легко адаптувати до будь-якої кліматичної зони України, підходить для котеджної забудови, заміських рекреаційних центрів, клубних житлових комплексів концепції 55+. Окрему будівлю з великими вітринами можна використовувати як ресторан, офіс невеликої компанії або магазин.

“КОЛЕО” – БУДИНКИ З ДЕРЕВА

Також ми будуємо

ЗРУБ В ДИКОМУ СТИЛІ

Будинки мають особливий зовнішній вигляд, який поєднує в собі природну натуральність та певну брутальність.

БУДИНКИ ІЗ ОЦИЛІНДРОВАНОГО БРУСУ

Наша компанія пропонує купити готовий зруб із колоди недорого - всі будинки відрізняються привабливими цінами та високою якістю будівництва.

БУДИНКИ ІЗ ПРОФІЛЬОВАНОГО БРУСА

Будинки з брусу поєднують сучасні будівельні технології з традиційним зовнішнім виглядом та екологічністю

БУДИНКИ ІЗ КЛЕЄНОГО БРУСУ

Клеєний брус - це унікальний будівельний матеріал, що не вимагає постійного догляду

A-FRAME HOUSE

A-FRAME призначені для людей, які цінують свою свободу, але яким все ж таки потрібен свій будинок

САУНИ

Популярним напрямком останніми роками стає будівництво дерев'яних бань-будинків.

ЛАЗНІ

Естетика дерев'яної бані не лишить нікого байдужим - зовнішня насолода та оздоровлення в одному прояві.

ХРАМИ ТА КАПЛИЦІ

Будівництво релігійних споруд за типовими та індивідуальними проектами.

image_спеціаліст з екологічного будівництва

Микола

Спеціаліст з еко будівництва

FAQ
FAQ 35%
Онлайн консультація
Онлайн консультація 65%

Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.