fbpx
КЛЕЄНИЙ БРУС

ПРОЕКТ "ШАЛЕ 002"

СПАЛЕНЬ: 2-3

РОЗМІР:  9 x 12

ПЛОЩА: 130 кв. м

Проект котеджу із клеєного брусу «Шале 002»

Безмежність, легкість, довговічність та шарм

До 50% периметра Шале 002 займають панорамні вікна: картинка за вікном постійно змінюється, виникає ілюзія відкритого середовища в обстановці стовідсоткового комфорту житла XXI століття з усіма зручностями, автономним опаленням та мінімальними енерговитратами на опалення. Приємний бонус від архітекторів – еркерна зона на кухні-вітальні, місце абсолютного релаксу або приємних сімейних трапез.

Проект будівельної компанії KOLEO під назвою Шале 002 нагадує легендарні «будинки прерій» Френка Райта з широкими карнизами та повним злиттям з навколишнім ландшафтом. Скатний дах у швейцарському стилі та стіни із довговічного клеєного бруса розраховані на суворі снігопади заповідних Карпат й штормові зливи приморської Одеси.

Проект «Шале 002»: планування будинку підбираємо індивідуально

Ескізний проект будинку у стилі шале враховує особливості конструкції одноповерхового котеджу із клеєного бруса. Стіни, які несуть основне навантаження, переносити не можна. Решта простору легко адаптується під запити замовників.

Базові варіації планування Шале 002:

  1. Дві спальні відокремлені передпокоєм, виходять на різні сторони будинку. Або: зсунуті у кут будинку, мають єдину стіну.
  2. Один великий хол з’єднує прямий прохід від критого ганку на кухню-вітальню й далі на терасу. Варіант – вхід з бічної частини будівлі, є передпокій та транзитний коридор.
  3. Кухня вітальня з еркером розділена на зони кухні та гостьову з м’яким куточком. Варіант: гостьовий простір перенесено до еркера, з’являється третя спальня з персональним виходом на терасу.

У всіх випадках чітко простежується поділ гостьових та приватних зон, точно розрахована логістика, забезпечене тривале природне освітлення приміщень, є великий санвузол та місця для систем зберігання. Критий ґанок та тераса з садовими меблями поєднують домашню камерність з безмежністю природного оточення.

Потрібна консультація?

Оберіть зручний для Вас сросіб

Будинок з клеєного брусу «Шале 002»: оптимальне рішення для постійного проживання, готелів та бізнесу

Адаптивне планування, широкі тераси, панорамні вікна дозволяють застосовувати розробку архітекторів компанії КОЛЕО як базовий варіант котеджного селища комфорт-класу, дач клубного типу, котеджів-лоджів елітного еко-готелю в лісі, степу, горах, біля моря або річки.

Елегантну будівлю з вітринами на 360° та двома-трьома виходами легко трансформувати в офіс, магазин чи ресторан у районі малоповерхової забудови.

Шале 002: будуємо під ключ за короткий термін

Будівельна компанія KOLEO на власному виробництві створює елементи будівель із клеєного бруса, циліндричної колоди, профільованого бруса. Клеєний брус створений під високим тиском без токсичного клею: не гниє, не тріскається, мінімальна усадка, 100% екологічності.

Аналізуємо ділянку, розробляємо інженерну частину проекту, створюємо матеріали для стін, облаштовуємо надійний фундамент, монтуємо світлопрозорі конструкції та покрівлю, підключаємо інженерні системи, проводимо внутрішні оздоблювальні роботи.

Будівництво одноповерхового котеджу Шале 002 не потребує дозволу на початок будівельних робіт. Будівлю з розрахунковим терміном експлуатації 50+ років та високим рівнем енергозбереження встановлюємо на ділянці за кілька місяців.

image_спеціаліст з екологічного будівництва

Микола

Спеціаліст з еко будівництва

FAQ
FAQ 35%
Онлайн консультація
Онлайн консультація 65%

Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.