fbpx
МОДУЛЬ

ПРОЕКТ "ХАЙТЕК 36"

СПАЛЕНЬ: 1

ГАБАРИТИ: 3.5 x 12 м

ПЛОЩА:  36 м2 

ЦІНА В БАЗОВІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ: 30 790 У.О.

Проект "Хайтек 36" - лаконічна функціональність та безумовний комфорт

Прокинутися в просторій спальні, прийняти душ, босоніж пройти через широкий коридор у заповнену з трьох боків світлом й повітрям кухню-вітальню, відчинити широкі двері та вийти з чашкою гарячої кави на криту терасу з садовими меблями. Такий маршрут стає доброю традицією для власників модульного будинку проекту Хайтек 36 від будівельної компанії KOLEO.

Проект модульного будинку "Хайтек 36 "– ергономіка комфорту

Модульний будинок у стилі Хайтек  розроблений архітектурним бюро будівельної компанії КОЛЕО для зручного постійного проживання сім’ї з 1-2 осіб.

Планування відповідає сучасним архітектурним трендам:

  • два входи – з боку тераси та вхідні двері з ганком по центру будівлі;
  • хол є транзитною зоною з вітальні в санвузол та спальню;
  • виділено приватну зону спальні з великими вікнами;
  • зручний санвузол з невеликим вікном для природної інсоляції та вентиляції;
  • простір-трансформер для спілкування – велика кухня вітальня та тераса.

У будинку достатньо місця для систем зберігання, кухні, м’яких та корпусних меблів, побутової техніки. Великі вікна досягають підлоги, розмивають простір між внутрішньою частиною житла та навколишнім середовищем. Особливо ефектно виглядає безрамне скління.

"Хайтек 36" – переваги модульного будинку

Модульні будинки не вимагають дорогих підготовчих будівельних робіт; монтаж готових модулів займає 2-5 днів. На ділянку привозять елементи модуля з вже змонтованими системами електрики та води, встановлюють на підготовлений фундамент. Дерев’яні конструкції компанія KOLEO виготовляє з високоякісної карпатської деревини.

Конструкція стін модульного будинку разом із інженерними комунікаціями та дахом розрахована на експлуатацію до 40 років, сейсмостійка, елементи будівлі пройшли протипожежну обробку. Мешканці модульного будинку заощаджують на опаленні до 30% порівняно з будинками із силікатної цегли.

Tiny houses "Хайтек 36" – для кого розроблено проект

Модульний будинок з ергономічним плануванням є актуальним в умовах різкого дефіциту комфортного житла: коштує недорого, встановлюється в короткі терміни, обладнаний системами водопостачання та водовідведення, вентеляції повітря, електропостачання,  та автономного опалення.

Проект “Хайтек 36” – самодостатній будинок для постійного проживання, цікавий приватним забудовникам, компаніям з будівництва шелтерів, котеджних селищ комфорт-класу.

Елегантний зовнішній вигляд модульного будинку Хайтек 36 підходить для розміщення гостей на гірськолижних та бальнеологічних курортах, для геріатричних центрів нового типу, у сільській місцевості. Будівлю з великими панорамними вікнами вигідно купувати для облаштування магазину, невеликого офісу, приватного лікарського кабінету чи дитячого садка.

Хочете щось змінити у плануванні чи колір фасаду? Звертайтесь, знайдемо прийнятне рішення.

image_спеціаліст з екологічного будівництва

Микола

Спеціаліст з еко будівництва

FAQ
FAQ 35%
Онлайн консультація
Онлайн консультація 65%

Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.