fbpx
МОДУЛЬ

ПРОЕКТ "ХАЙТЕК 45"

СПАЛЕНЬ: 1

ГАБАРИТИ:  7.2 x 6.75 м

ПЛОЩА:  45 м2

ЦІНА В БАЗОВІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ: 40 950 У.О.

Модульний будинок «Хайтек 45»

Елегантний неоконструктивізм для заміського релаксу

З тихим шарудінням автоматично розсуваються фіранки панорамного вікна, і простора кухня-вітальня наповнюється ранковим світлом. Відчиніть двері на терасу, щоб впустити аромати саду та спів птахів – це ваша земля, ваш будинок та ваш щасливий ранок.

Новий проект будівельної компанії КОЛЕО є малобюджетним ергономічним домом для невеликої родини, що створений за новими енергозберігаючими технологіями для постійного проживання, роботи та відпочинку. Модульний будинок Хайтек 45 компактний, мультифункціональний і дуже комфортний.

Проект «Хайтек 45»: два планувальні рішення з однією та двома спальнями

В основі майже квадратна площа 45м² з прибудованою терасою 17м². Громадський простір у двох варіаціях проекту  Хайтек 45 ідентичний: тераса та кухня-вітальня розділені прозорою стіною зі склопакетів від стелі до підлоги. Додатково вітальня висвітлюється вікнами на протилежних стінах, приміщенню забезпечено тривалу сонячну інсоляцію без витрат на електрику.

У проекті з однією спальнею є другі двері з ганком, санвузол має власне вікно для провітрювання, в спальні достатньо місця для облаштування робочого місця, студії блогера або будуару.

Хайтек 45 з двома спальнями має один вхід з боку тераси, спальні відокремлені коридором та санвузлом. У всіх випадках у спальні передбачено панорамне вікно до підлоги. Межа між навколишнім лісом або садом розмита, приміщення здаються просторішими.

Хайтек 45: модульний будинок для тривалої експлуатації

Конструкція модульного будинку у стилі Hi TECH нагадує термос: зберігає тепло всередині приміщення в морози та прохолоду влітку. Будівля сейсмостійка, безбар’єрна, оснащена сучасними системами електропостачання, автономного опалення, води та відведення стоків. Для будівництво модульного будинку «Хайтек 45» достатньо невеликої земельної ділянки з будь-яким типом ґрунту. Розрахунковий термін експлуатації – 40 років.

Варіанти використання проекту Хайтек 45:

  • заміський будинок для постійного проживання невеликої родини;
  • цілорічна дача чи творча майстерня;
  • окремий котедж у заміському відпочинковому комплексі, підходить для будь-якої кліматичної зони України;
  • офіс керуючої компанії або КПП котеджного містечка бізнес-класу;
  • магазин, пункт прокату, ресторан з великою вітриною.

Модульний будинок Хайтек 45 у стилі неоконструктивізму має лаконічне рішення, дерев’яні ламелі та зовнішнє освітлення задають вертикальний ритм. Будівля піднята над землею, виникає відчуття невагомості конструкції.

Проект Хайтек 45: швидке будівництво під ключ

Будівельна компанія KOLEO забезпечує комплекс робіт з підготовки ділянки, облаштування фундаменту, підключення інженерних комунікацій. Після погодження індивідуального проекту (планування, відтінок фасаду, клас склопакетів, покрівля) розробляється інженерна частина проекту. У цехах компанії KOLEO із застосуванням карпатської деревини монтуються окремі елементи модуля з вже встановленими мережами провітрювання, електрики, опалення і водопроводу. Монтаж модульного будинку з дахом та підключенням комунікацій займає лічені дні.

Бажаєте отримати дзеркальне планування чи обговорити деталі будівництва? Телефонуйте, відповімо на всі запитання.

image_спеціаліст з екологічного будівництва

Микола

Спеціаліст з еко будівництва

FAQ
FAQ 35%
Онлайн консультація
Онлайн консультація 65%

Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.