fbpx
КЛЕЄНИЙ БРУС

ПРОЕКТ "ВАЛЬМА 001"

СПАЛЕНЬ: 2-3

РОЗМІР:  9 x 12

ПЛОЩА: 113 кв. м

Проект Вальма 001- природне середовище для комфортного життя

Шелест листя над головою, легкий вітерець остуджує міцний гарячий чай, з дверей кухні-вітальні на терасу доноситься аромат свіжої домашньої випічки. Щастя складається з таких миттєвостей – непомітних, звичних, буденних. Подаруйте собі такі миті довжиною в життя: комфортний одноповерховий еко будинок на 2-3 спальні з величезною терасою.

Проект Вальма 001 архітектурного бюро будівельної компанії КОЛЕО втілює найкращі світові тенденції заміського життя: максимум затишку та злиття з навколишнім середовищем.

Будинок по проекту Вальма 001 – українська адаптація скандинавських планувань

Все зрозуміло та функціонально. Дерев’яні стіни з клеєного бруса не потребують додаткового утеплення та обробки. Особливо файно світлий брус виглядає з контрастними ламінованими склопакетами. Характерний для українських будинків скатний дах гармонійно вписується у міський та заміський екстер’єр.

Серце будинку – кухня-вітальня із виходом на простору відкриту терасу. Дві або три спальні, кожна з кімнат може виконувати роль кабінету, дитячої, гостьової, бібліотеки, творчої студії або вбиральні. Фасадна або бічна частина із вхідними дверима прикрашена великим ганком із навісом на міцних стовпах. Проект одноповерховий – безбар’єрність, безпека, зручність пересування у будь-якому віці.

Які варіанти планувань проекту Вальма 001 пропонують автори KOLEO:

  • велика вітальня займає половину будинку, друга частина віддана під коридор, санвузол та дві спальні, суміжні або розділені коридором;
  • для розміщення третьої спальні у вітальні з’являється перегородка, майстер-спальня має персональний вихід на терасу.

Точне розміщення кімнат та вхідної групи з ганком залежить від розміру та конфігурації ділянки, розташування сторін світла та червоних ліній населеного пункту. Відтінок стін, покрівлі, конструкцій, що захищають, віконного профіля підбирається індивідуально. На міцних ґрунтах допускається бюджетний  стрічковий фундамент.

Безкоштовна консультація

Перший крок на шляху до власного будинку!

Будівництво котеджу Вальма 001 – універсальне рішення для житла та бізнесу

Енергоефективна будівля з клеєного бруса підходить для котеджних містечок, заміських відпочинкових комплексів, лоджій, приморських пансіонатів. Релакс-простір тераси легко продовжити басейном, барбекю, ігровим майданчиком.

Будівля адаптується під ресторан, міні-клуб, приватний дитячий садок, офіс невеликої компанії, магазин у котеджному містечку чи на гірському курорті.

Вальма 001 – швидкомонтована довговічна будівля

Будинки із якісної деревини служать століттями. Проект Вальма 001 компанія КОЛЕО матеріалізує із клеєного бруса власного виробництва, профільованого бруса, циліндрічної колоди. До комплексу будівельних робіт входить розробка інженерної частини проекту, дослідження та підготовка ділянки, фундаментні та покрівельні роботи.

Є питання щодо проекту Вальма 001? Телефонуйте, обговоримо деталі планування, матеріалу стін, розміщення на ділянці.

image_спеціаліст з екологічного будівництва

Микола

Спеціаліст з еко будівництва

FAQ
FAQ 35%
Онлайн консультація
Онлайн консультація 65%

Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.