fbpx
КЛЕЄНИЙ БРУС

ПРОЕКТ "ШАЛЕ 001"

СПАЛЕНЬ: 2-3

РОЗМІР:  9 x 12

ПЛОЩА: 113 кв. м

Альпійський шарм та адаптивне планування

Чашка гарячого шоколаду, тонкий смерековий аромат, золотисті промені сонця пронизують простір тераси й кухні-вітальні. До безтурботного ранку у затишному альпійському шале лише кілька місяців – від замовлення проекту, підключення комунікацій до будівництва та здачі об’єкту.

Будівельна компанія Koleo представляє ергономічний проект одноповерхового шале площею 113 м² із клеєного бруса для будь-якої кліматичної зони України. Швейцарський стандарт: ухил покрівлі до 30°, широкі карнизи периметром, простора релакс-зона, багато світла та повітря.

Шале 001 від КОЛЕО: планування створюєте Ви

Перевага конструкції одноповерхових будинків із клеєного бруса в адаптивності планування.

Архітектурне бюро компанії КОЛЕО розробило чотири інтерпретації зонування стильного житлового еко будинку 9х12м з французькими вікнами.

Тераса поєднується широким порталом з просторою кухнею-вітальнею: територія сімейного спілкування, трапез, відпочинку, свят, прийому гостей поєднує домашній затишок та чисте повітря зовні. Незалежно від кількості спалень та локації зберігається площа санвузла та транзитних зон, є ганок перед фасадним входом.

Варіанти планування Шале 001 з 2 або 3 спальнями:

  • дві спальні поряд або розділені холом/передпокоєм;
  • третя спальня із власним виходом на терасу займає частину вітальні.

Житлова кімната легко перетворюється у робочий кабінет для віддаленої роботи або приватної практики, ігрову, майстерню, гардеробну, кабінет колекціонера. 

Бонус. Проект із двома спальнями доповнений двостороннім каміном між вітальнею та терасою.

Поговоримо про Ваш проект?

Шале 001 від Koleo: універсальний проект

Одноповерхове шале з клеєного бруса оптимальне для постійного проживання дорослих будь-якого віку (безбар’єрний простір) та сімей з дітьми, розміщення офісу або ресторану. Основні замовники: приватні землевласники, котеджні містечка класу комфорт+, заміські рекреаційні комплекси, гірськолижні курорти.

Проект дерев'яного будинку Шале 001: будівельні технології

Карпатський клеєний брус має низьку теплопровідність 0,8-0.1 Вт/м*С, при правильному монтажі без містків холоду не дає усадки, не потребує зовнішнього утеплення, економить до 15% витрат на опалення. Дошки бруса гіпоалергенні, оброблені антигорючим складом, з’єднуються нетоксичним клеєм, експлуатаційний період до 100 років.

Компанія Колео на замовлення будує проект Шале 001 з інших матеріалів: циліндрична колода, профільований брус, колода ручної рубки, CLT-панелі, каркасна технологія.

Вибір світлопрозорих конструкцій, відтінку брусу та покрівлі в проекті дерев’яного будинку Шале 001 обговорюється індивідуально. Тип фундаменту безпосередньо залежить від якості ґрунту на ділянці, проект Шале 001 припускає бюджетний стрічковий фундамент.

Є питання про планування та технології Шале 001? Звертайтеся, відповімо.

image_спеціаліст з екологічного будівництва

Микола

Спеціаліст з еко будівництва

FAQ
FAQ 35%
Онлайн консультація
Онлайн консультація 65%

Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.