fbpx
КЛЕЄНИЙ БРУС

ПРОЕКТ "ВАЛЬМА 002"

СПАЛЕНЬ: 2-3

РОЗМІР:  9 x 12

ПЛОЩА: 130 кв. м

Будинок з клеєного брусу «Вальма 002»

Будівельні 3D технології релаксу та безпеки

Еркер у будинку підсвідомо заспокоює: власник контролює ситуацію щонайменше на 180 градусів. Стародавні інстинкти умиротворено сплять, допитливість і потяг до природи жителів XXI століття задоволені на 200%.

Оточений з трьох сторін широкою терасою еркер з панорамним склінням у новому проекті Вальма 002 будівельної компанії KOLEO – константа, яка залишається незмінною у всіх варіаціях ескізів елегантного будинку із клеєного бруса. Еркер великий, вільно розміщується стіл для 6-8 осіб або м’який куточок для релакс-зони у зимовому саду.

Проект «Вальма 002»: максимальний комфорт 130 м²

Ранкова кава, денні ігри з дитиною або робота з ноутбуком на свіжому повітрі, вечірні барбекю паті з друзями відбуваються на терасі, об’єднаній панорамними порталами з кухнею-вітальнею.

Крім тераси та кухні-вітальні з еркером всі ескізи проекту «Вальма 002» включають:

  • критий ганок 10м², на якому легко розмістити комплект садових меблів;
  • доступність гостями санвузла, без відвідування кімнат та вітальні;
  • високі вікна від підлоги, до 50% панорамного скління будівлі за периметром:
  • широкий козирок скатного даху, який знижує вітрове навантаження на фасад та прикриває приміщення від прямих променів сонця.

Потрібна консультація?

Оберіть зручний для Вас сросіб

Проект будинку із клеєного брусу «Вальма 002» представлений у двох базових варіаціях

  1. Критий ганок і вхідні двері суворо навпроти кухні-вітальні. Логістика лінійна, прямо з порога гості повз санвузли проходять передпокій і без поворотів всередині будинку опиняються на дивані у вітальні чи терасі. Спальні відокремлені передпокою, знаходяться на протилежних сторонах будинку.
  2. Ганок з садовими меблями та вхідними дверима праворуч/ліворуч, для транзиту гостей у гостьову зону потрібно пройти передпокій з санвузлом і повернути в коридорі. Спальні зрушені в один кут будинку, мають спільну стіну.

У кожному варіанті технічно допускається будівництво житла з 2 та 3 спальнями:

  • 2 спальні + кухня-вітальня з еркером 58м²;
  • 2 спальні + кімната 13м² + кухня-вітальня з еркером 44м², обидва приміщення мають власні виходи на терасу.

Вальма 002: кому підходить проект дерев’яного будинку

Адаптивність планування дозволяє розмістити сім’ю без дітей, з дітьми чи літніми батьками, виділити кабінет для віддаленої роботи чи майстерні. Еко будинки з клеєного бруса з панорамним склінням використовують для магазинів та офісів у районах малоповерхової забудови та котеджних селищах. Будівлю з терасою легко трансформувати у ресторан на курорті або VIP лодж у заповіднику.

Компанія КОЛЕО розробляє індивідуальний інженерний проект із урахуванням підключення автономного опалення, електрики, побутових приладів, сантехніки, каналізації. Відтінок фасаду, покрівлі, кольорові акценти персоналізовані, обговорюються із замовником.

Вальма 002: будинок з клеєного бруса й не тільки

Будівельна компанія KOLEO на власному виробництві із карпатської деревини створює клеєний брус, профільований брус, циліндричні колоди. Дерев’яні будинки КОЛЕО – екологічні, енергозберігаючі, розраховані на будь-які кліматичні зони України. Компанія повного циклу забезпечує всі будівельні роботи, від підготовки ділянки та фундаменту до підключення комунікацій та оздоблювальних робіт.

На якому ґрунті можна звести проект Вальма 002, які склопакети встановити у гірському районі? Звертайтесь, обговоримо всі деталі.

image_спеціаліст з екологічного будівництва

Микола

Спеціаліст з еко будівництва

FAQ
FAQ 35%
Онлайн консультація
Онлайн консультація 65%

Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.