fbpx
КЛЕЄНИЙ БРУС

ПРОЕКТ "ХАЙ ТЕК 001"

СПАЛЕНЬ: 2-3

РОЗМІР:  9 x 12

ПЛОЩА: 113 кв. м

Дім по проекту «Хай тек 001»

Екологічно, стильно, лаконічно

Справжня розкіш – жити в одноповерховому Hi-tech будинку без потенційних ризиків крутих сходів та балконів. Вийти вранці зі спальні на широку терасу з видом на сад, приготувати сніданок на просторій кухні-вітальні, провести вебінар із домашнього офісу – лише один із сценаріїв життя в новому еко будинку у каталонському стилі. 

Архітектурне бюро будівельної компанії КОЛЕО представляє проект одноповерхової будівлі з клеєного бруса Хайтек 001 з адаптивним плануванням на 2 та 3 спальні.

Будинок Хайтек 001 – планувальні рішення

Основна частина будівлі є прямокутником 12х9 метрів з прибудованим ганком і терасою.

Конструктори KOLEO розробили кілька планувальних рішень, що змінюються відповідно до побажань замовника:

  • кількість спалень;
  • площа кухні-вітальні;
  • конфігурація коридору;
  • розташування вхідних дверей та ганку.

Проект із двома спальнями включає встановлення двостороннього каміна. Конструктив будівлі дозволяє переносити третю спальню у праву частину кухні-вітальні. Житлове приміщення легко перетворити у гардеробну, кабінет, ігрову.

Сучасний проект розділяє приватні зони спалень та простір для гостей. Тренд на глобальне потепління враховано: подібно до південно-європейських вілл на терасу одноповерхового будинку ведуть широкі двері-портали. Так значно збільшена корисна площа для відпочинку, сімейних трапез, дитячих ігор, роботи з ноутбуком.

Консультація фахівця

Втілюйте мрії вже сьогодні!

Хай тек 001 – проект для життя та роботи

Компактний еко будинок зі склінням до 30% площі фасаду підходить для постійного проживання сім’ї з дітьми, пари, суміщення роботи та домашнього офісу. Котедж із двома-трьома спальнями та кухнею-вітальнею економічно вигідний для здачі в оренду на базах відпочинку в будь-якій кліматичній зоні України: клеєний брус витримує скандинавські морози. Лаконічний будинок легко адаптувати під офіс, невеликий ресторан, магазин, мисливський будиночок чи дачу.

Проект Хай тек 001 – переваги будівництва та експлуатації

Будівлю легко розташувати на компактній земельній ділянці з орієнтацією по сторонах світла та рози вітрів. Якщо тераса виходить на південний захід, час інсоляції вітальні подовжено на 2-3 години.

Клас енергозбереження А: будинки з клеєного бруса заощаджують до 15% витрат на опалення, утримують тепло всередині. Стіни з натурального матеріалу та енергозберігаючі склопакети не вимагають додаткового утеплення та оздоблення фасаду.

Компанія KOLEO аналізує стан, рельєф та ґрунти будівельного майданчика до початку будівельних робіт. Проект Хай тек 001 допускає використання бюджетного пальового та стрічкового фундаменту. За бажанням проект Хайтек 001 виконуємо з оциліндрованого бруса, профільованого бруса, дикого зрубу.

До комплексу будівельних робіт входить розробка інженерної частини проекту, обробка карпатської деревини за євростандартами, підключення інженерних комунікацій, фінішні фасадні та покрівельні роботи.

image_спеціаліст з екологічного будівництва

Микола

Спеціаліст з еко будівництва

FAQ
FAQ 35%
Онлайн консультація
Онлайн консультація 65%

Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.