fbpx
БУДИНОК З КОЛОДИ

ПРОЕКТ "МИЛОРАД" ДИКИЙ ЗРУБ

СПАЛЕНЬ: 2

ГАБАРИТИ: 9×12 м

ПЛОЩА: 76 кв. м

ОПИС ПРОЕКТУ "МИЛОРАД"

МИЛОРАД – проект невеликого одноповерхового дерев’яного будинку з двосхилим дахом. Компактні розміри та проста конструкція будівлі дозволяють мінімізувати витрати на його будівництво та експлуатацію.  

 

ПЕРЕВАГИ ПРОЕКТУ

  • Будинок дуже практичний і розумно спроектований. У плануванні немає нічого зайвого, але є все необхідне для комфортного життя.
  • Одна зі стін позбавлена вікон, що дозволяє заощадити площу ділянки і при цьому захистити своє приватне життя від сусідів.
  • Критий ґанок захищає відвідувачів від дощу.
  • Денна зона знаходиться праворуч від входу. Вона включає простору студію (кухню-вітальню) та санвузол із душовою кабіною та ванною. Студія – зручний простір для прийому гостей та відпочинку родини. Вікно вітальні може бути замінене на вихід на терасу.
  • У лівій частині будівлі розплановані дві спальні. Обидві спальні кімнати мають простір, щоб у ньому розташувати шафи для зберігання речей.
  • Біля входу є простір, де можна зберігати взуття та верхній одяг.

 

ФУНДАМЕНТ

Будівництво дерев’яного будинку починається з підготовки фундаменту. Правильний розрахунок та монтаж основи є гарантією тривалої експлуатації будівлі. У сучасному будівництві використовуються різні види та типи фундаментів, вибір яких залежить від: характеристики ґрунтів, на яких будується будинок; розмірів будівлі; використовуваних стінових та конструкційних матеріалів; кліматичних умов; рівня залягання ґрунтових вод. Детально ознайомитись з характеристиками фундаментів ви можете на цій сторінці.

 

СТІНИ

Будинок “МИЛОРАД” може бути виконаний із:

Будинок створений для цілорічного проживання невеликої родини!

 

ДАХ

При будівництві будинку з дерева вибір покрівлі – це те з чим стикається кожен наш замовник. Дах повинен надійно захищати від атмосферних опадів, естетично виглядати і бути довговічним. Звідси постає питання, як вибрати покрівельний матеріал? Детально про монтаж даху дивіться тут.  

 

ІНЖЕНЕРНІ КОМУНІКАЦІЇ

Інженерні комунікації приватного будинку відіграють ключову роль комфортного життя майбутніх мешканців. Без електрики, опалення, вентиляції, каналізації та водопроводу неможливо жити. У прокладанні кожної з цих систем є свої нюанси.
Роботи повинні починатися з проектування та складання кошторису. Потрібно ретельно ознайомитись з темою інженерних комунікацій, щоб знати, які етапи доведеться пройти під час їх прокладання переходьте за цим посиланням.  

 

ВИСНОВОК

Найбільш раціональним способом дій під час будівництва дерев’яного будинку є співпраця саме з нашою компанією, яка виконає весь комплекс робіт з проектування та будівництва. В результаті замовник не тільки заощаджує кошти, а й не втрачає час на пошуки виконавців для функції будівництва, а також людей, здатних організувати роботу та здійснити грамотний контроль. Якщо всі будівельні послуги замовляються в комплексі, клієнт гарантовано отримує якісно виконану роботу і надійно функціонуючі інженерні мережі протягом довгих років.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЗАМОВНИКІВ