fbpx
БУДІВНИЦТВО ЗРУБІВ З БРУСУ ТА КОЛОДИ

ПРОЕКТ "ГРОДАН" БУДИНОК З ДЕРЕВА

СПАЛЕНЬ: 2

ГАБАРИТИ: 7х12 м

ПЛОЩА: 92 кв. м

Опис проекту ГРОДАН

Компактний двоповерховий будинок з чудовою терасою

В інтер’єрі дерев’яного будинку за проектом “ГРОДАН” проглядаються мінімалізм, ергономічність та простір. Дана версія створена для шанувальників домашнього затишку та комфорту. Котедж невеликих розмірів, але великої комфортності – це коротке і точне визначення представленого проекту.

Виграшні особливості:

  • хол об’єднаний з просторою вітальнею, яка, у свою чергу, плавно переходить у кухню-їдальню для великої родини. Кухня-їдальня з’єднується з вітальнею арочним отвором.
  • веранда під дахом, з невисокою огорожею відіграє роль другого балкона та забезпечує захищений від опадів вхід до будинку, з якого можна потрапити в коридор зі сходами;
  • на першому рівні знаходяться гардероб (як варіант, котельня), санвузол, хол із виходом на вулицю;
  • господарі цінять планування другого поверху з двома спальнями, кабінетом (як варіант, ігрова кімната) та ванною кімнатою. У всі приміщення можна потрапити з холу, розташованого одразу біля сходів. Максимально зручне планування та елегантний зовнішній вигляд будинку забезпечує комфортні умови для мешканців ;
  • додатковим плюсом можна вважати балкон, на якому можна організувати місце для медитацій.

 

Проект розрахований на сімейні пари з дітьми, вільне проживання представників різних поколінь. Приїзд гостей не стане проблемою для власників функціонального дерев’яного будинку. 

Проста форма будинку, його невелика площа, двосхилий дах сприяють значній економії коштів під час будівництва та експлуатації.

Другий поверх має мансардний дах, що у поєднанні з високим цоколем надає будинку підтягнутий вигляд. 

Компактна крита тераса стане чудовим доповненням для відпочинку на свіжому повітрі. Дерев’яні перила  огородження тераси призначені також для підтримки ліанних рослин які поєднують зовнішній простір з будинком.

Відкрита кухня зорово підвищує місце денної зони. За бажання її можна зробити повністю або частково закритою, щоб відокремити господарський побут від решти простору.

Планування мансарди дозволяє вносити зміни. Так, наприклад, можна відмовитися від кабінету та розмістити в ньому просторий гардероб.

Яскраво виражений традиційний стиль оцінять шанувальники класики в архітектурі.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЗАБУДОВНИКІВ