fbpx
ПРОЕКТУВАННЯ ТА БУДІВНИЦТВО БУДИНКІВ ІЗ БРУСУ ТА КОЛОДИ

ПРОЕКТ "ГОЕНЕГ" БУДИНОК З ДЕРЕВА

СПАЛЕНЬ: 2

ГАБАРИТИ: 7х9 м

ПЛОЩА: 101 кв. м

Проект раціонального дерев’яного будинку "Гоенег"

Невеликий економічний проект дерев’яного будинку, який чудово впишеться навіть на дрібненький шматочок землі. Проект “Гоенег” є компактним і акуратним будинком. Простий у будівництві, недорогий в експлуатації, він стане вигідним вкладенням коштів.
У плані він є прямокутником 7х8 м. Планування вирішено дуже раціонально, при цьому передбачені всі приміщення необхідні для сім’ї. На першому поверсі це вітальня – кухня, санвузол та прихожа. Вітальня та кухня об’єднані в студію. У вітальні проектом передбачені сходи на мансардний поверх. На мансардному поверсі розташовані дві спальні.

Переваги проекту "Гоенег"

Проста конструкція будинку, двосхилий дах та невелика площа сприяють скороченню витрат на будівництво та утримання будинку.
Відкрита кухня візуально робить вітальню більшою.
По бажанню замовника можна передбачити вихід на терасу біля їдальні, що дозволить швидше та зручніше накрити обідній стіл на терасі.
Великі площі скління гарантують прекрасне освітлення денної зони протягом усього дня, дарують незрівнянне відчуття єдності з навколишньою природою.

Усі матеріали та розміри, вказані в каталозі та на сайті, не можуть використовуватись при будівництві будинку без придбання робочої документації!

Зображення та 3D-моделі на сайті мають виключно ознайомлювальний характер для оцінки об’ємно-планувального рішення. Варіанти рішень у робочій документації можуть відрізнятись від представлених на сайті.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЗАБУДОВНИКІВ