fbpx
ПРОЕКТУВАННЯ ТА БУДІВНИЦТВО ЗРУБІВ ІЗ БРУСУ ТА КОЛОДИ

ПРОЕКТ "ГОДИМ"

СПАЛЕНЬ: 3

ГАБАРИТИ: 8х8 м

ПЛОЩА: 92 кв. м

Опис проекту "ГОДИМ"

Компактний двоповерховий будинок з чудовою мансардою

Проект “ГОДИМ” представляє привабливий і водночас простий у будівництві дерев’яний будинок з балконом над входом. Цікаве поєднання традиційних та сучасних елементів архітектури надають будинку неповторну чарівність. А функціональне та комфортне планування роблять цей проект не лише красивим, а й зручним.

Переваги проекту "ГОДИМ"

  • інтер’єр цього проекту відрізняється зручною формою, розташуванням кухні поєднаної із просторою гостинною, просторою кімнатою із чудовим балконом, все це робить планування дещо незвичайним і водночас функціональним;
  • додаткова кімната на першому поверсі може бути використана як кабінет або гостьова кімната;
  • відкрита кухня, зорово збільшує простір денної зони, хоча за бажання її можна зробити закритою;
  • додатковий простір під сходами дозволяє організувати технічне приміщення;
  • дві спальні на мансарді мають вихід на балкон і завдяки великому мансардному вікну позбавлені значної частини скосів.

Цей компактний дерев’яний будинок можна використовувати як гостьовий у великій садибі або як самостійну споруду. Його планування традиційне і незвичайне одночасно. Якщо ви підбираєте гостьовий будиночок, то звичайно необхідно у виборі матеріалу стін дотриматись поєднання з основною будівлею на земельній ділянці. Якщо це буде дачний, заміський будиночок то цілком можна залишити запропонований нами варіант.

Зовнішнє оздоблення цоколя проекту “ГОДИМ” виконується з облицювального каменю, а щодо зведення зовнішніх стін проектування передбачає альтернативні матеріали – з рубленої вручну колоди, з оциліндрованої колоди, з профільованого брусу, з клеєного брусу, по каркасній технології.

Проектом передбачено два поверхи – другий мансардний. На першому поверсі розташовуються вітальня, поєднана з кухнею, та невелика спальня. Їдальню від вітальні відокремлює широкий отвір, а це значно додає денного світла обом приміщенням. З тамбуру дерев’яні сходи ведуть на мансарду. Попереджає вхід у будинок крита тераса, яка може служити місцем літньої їдальні. Котельня проектом не передбачена, можливе встановлення електричного котла на кухні, під сходами або монтаж теплої підлоги.

У даному проекті, як і в багатьох інших, є об’ємний перегляд внутрішніх приміщень будинку, а також дзеркальне зображення.

Якщо, наприклад, вас все влаштувало в проекті “ГОДИМ”, але ви поставили за мету знайти ще один подібний, дивіться проекти будинків у нашому каталозі. Проекти нашої бази об’єктів вміщують не тільки унікальні будинки, але і варіації.

ЦІКАВО ТА НЕОБХІДНО ЗНАТИ