fbpx

Еко поціновавучам! 

Здоров'я людини в будинку з карпатської смереки!

photo здоровя людини в будинку з дерева 5 будівельна компанія Колео

Проживання в будинку з дерева – це запорука фізичного здоров’я, гарного самопочуття, здорового сну та довголіття.

Ви ніколи не пошкодуєте, що вибрали деревину для того, щоб збудувати ваш будинок.

Вибираючи будинок з дерева, ми також обираємо екологічно захищений простір. З давніх-давен дерево було основним будівельним матеріалом, адже само по собі колода – це найпростіший і найбільш закінчений будівельний матеріал.

photo здоровя людини в будинку з дерева 4 будівельна компанія Колео
Здоровя людини в будинку з дерева_7_будівельна-компанія_Колео

Дослідники зазначають, що будинки з дерева знижують кров’яний тиск і частоту серцевих скорочень у людини. Стіни таких будинків також мають дуже хороші акустичні властивості, поглинаючи звуки створюють затишну атмосферу.

Стенокардія, алергія, головний біль, кашель, шкірні висипання, тяжке дихання – ось далеко неповний перелік захворювань людей, які мешкають у будинках побудованих з промислових будівельних матеріалів. Особливо сильно ускладняються ситуація, якщо стіни квартири обклеєні шпалерами з полімерних матеріалів, стелі – натяжні, вікна – пластикові, а підлога покрита лінолеумом або іншим полімерним покриттям, які випаровуються і шкідливо впливають на організм.

У будинку, збудованому з екологічно чистих матеріалів, навіть стіни допомагають підтримувати здоров’я. Таким натуральним нешкідливим матеріалом, який дихає є дерево. Дерево має справді унікальні властивості, жити в дерев’яному будинку приємно і корисно для здоров’я.

У дерев’яному будинку взимку повітря не пересушується, що позитивно впливає як на здоров’я, так і на збереженні молодості людини. Адже всім відомо, що причиною появи ранніх зморшок і січеного волосся, є пересушене повітря в квартирах з центральним опаленням. Негативно впливає таке повітря і на слизову оболонку дихальних шляхів, що стає причиною розвитку обструктивного бронхіту у дітей. Що тільки не роблять мами, які живуть у міській квартирі, щоб підвищити вологість повітря та вберегти здоров’я всіх членів родини. Але ні зволожувачі повітря, ні вологі рушники, розвішані по будинку, ні тазики з водою біля радіаторів опалення не дають довгого ефекту підтримки оптимальної вологості в приміщенні. У дерев’яних будинках повітря має нормальну вологість без жодних подібних хитрощів.

Здоровя людини в будинку з дерева_6_будівельна компанія_Колео

Для здоров’я людини найбезпечніше жити в будинку, спроектованому та збудованому з дерева. Дерево – найекологічніший будівельний матеріал, який має здатність природним чином «кондиціонувати» повітря. Унікальна будова деревини забезпечує постійний повітрообмін у приміщенні, внаслідок чого створюється сприятливий мікроклімат та оптимальна вологість повітря на рівні 30-55 %. За межами цього діапазону вологості кількість шкідливих бактерій та вірусів значно зростає, що призводить до проблем зі здоров’ям.

Регулювання вологості повітря відбувається за рахунок того, що масивна деревина має здатність зв’язувати вологу, коли вологість повітря занадто висока і, навпаки, віддавати вологу в приміщення, коли вологість повітря знаходиться на нижчому рівні. Таким чином, у дерев’яному будинку завжди підтримується оптимальна для людини вологість повітря.

Крім того, вченими доведено той факт, що протягом усього терміну експлуатації стіни дерев’яного будинку, особливо хвойні породи (сосна, ялина, модрина), виділяють фітонциди.

Фітонциди – це біологічно активні речовини, що виділяються деревами та рослинами, які вбивають або пригнічують ріст та розвиток бактерій, грибів. Також всім відомий той факт, що деревина має особливу біоенергетику, яка дуже позитивно впливає на організм людини.

Всі вищеперелічені фактори говорять про те, що життя в дерев’яному будинку ідеально підійде всім людям, і особливо людям страждають на бронхіальну астму, та іншими хронічними захворюваннями.

Деревина – це єдиний повністю відновлюваний будівельний матеріал! Правильне лісокористування дуже важливе для збереження екосистеми нашої планети. Молоді ліси набагато активніше пов’язують вуглець, ніж старі. І у зв’язку з цим, роблячи свій вибір на користь будівництва дерев’яного будинку, ми можемо разом вплинути на зміну клімату.

При виробництві дерев’яного будинку шкідливі викиди в атмосферу практично дорівнюють нулю, тому що вся електроенергія на виробництві виробляється шляхом утилізації побічної продукції, такої як кора дерева, стружка, тирса. Далі при складанні будинку також використовується простий інструмент. Будівельна компанія КОЛЕО з принципових міркувань прагне працювати з компаніями, які відповідально ставляться до лісокористування та в обов’язковому порядку виконують Урядову програму з висаджування молодих дерев для збереження екологічного балансу майбутнім поколінням.

Консультація та вибір проекта

Будуємо котеджі на любий смак по типовим та індивідуальним проектам

Екскурсія на будівельний майданчик

Загляніть за закулися процесу створення мрії нашого замовника “БУДІВНИЦТВО БУДИНКУ З ДЕРЕВА”

Хочете побачити все на власні очі? Проведемо вам екскурсію на наш проект, в реальному часі. Ви на власні очі побачите як чудово у нас налагоджений процес будівництва.

Замовити розрахунок вартості будівництва


  ПОПУЛЯРНІ ПРОЕКТИ

  Проект будинка :  ХАЙТЕК 226

  Проект будинка :  АНІСІЯ

  Проект будинка : СТЕРЛІНГ

  ЕКСПОРТ ДОМОКОМПЛЕКТІВ

  Якщо Ви зацікавились будівництвом із клеєного брусу, але проживаєте за межами України, перегляньте інформацію щодо можливості імпорту домокомплекта з брусу до:

  photo_експорт деревяних будинків із бруса_домокомплекти_Колео

  ЕКСПОРТ БУДИНКІВ

  Проект будинка :  ЛЕОН

  Проект будинка :  ДІЛАН

  Проект будинка : ОЛІВЕР

  “КОЛЕО” – БУДИНКИ З ДЕРЕВА

  Також ми будуємо

  ЗРУБ В ДИКОМУ СТИЛІ

  Будинки мають особливий зовнішній вигляд, який поєднує в собі природну натуральність та певну брутальність.

  БУДИНКИ ІЗ ОЦИЛІНДРОВАНОГО БРУСУ

  Наша компанія пропонує купити готовий зруб із колоди недорого - всі будинки відрізняються привабливими цінами та високою якістю будівництва.

  БУДИНКИ ІЗ ПРОФІЛЬОВАНОГО БРУСА

  Будинки з брусу поєднують сучасні будівельні технології з традиційним зовнішнім виглядом та екологічністю

  БУДИНКИ ІЗ КЛЕЄНОГО БРУСУ

  Клеєний брус - це унікальний будівельний матеріал, що не вимагає постійного догляду

  МОДУЛЬНІ БУДИНКИ

  Готовий модульний будинок економить один із найголовніших ресурсів - час

  A-FRAME HOUSE

  A-FRAME призначені для людей, які цінують свою свободу, але яким все ж таки потрібен свій будинок

  САУНИ

  Популярним напрямком останніми роками стає будівництво дерев'яних бань-будинків.

  ЛАЗНІ

  Естетика дерев'яної бані не лишить нікого байдужим - зовнішня насолода та оздоровлення в одному прояві.

  ХРАМИ ТА КАПЛИЦІ

  Будівництво релігійних споруд за типовими та індивідуальними проектами.