fbpx
КЛЕЄНИЙ БРУС

ПРОЕКТ "ХАЙ ТЕК 226"

СПАЛЕНЬ: 3-5

РОЗМІР:  9 x 12

ПЛОЩА: 219-226 м2

Будинок із клеєного брусу «Хай тек 226»

Десятки просторових рішень життя класу WOW

Вражаюче – прокинутися у власному еко будинку, прийняти тропічний душ у оздобленій керамогранітом ванній, спуститися широкими сходами на перший поверх, відкрити пультом штори панорамних вікон, наповнити гарячим шоколадом чашку в кухні-вітальні та босоніж вийти на широку терасу з видом на сад. Такі прості події. Так багато позитивних почуттів. Так близько від мрії до реалізації.

Проект двоповерхового котеджу із клеєного бруса «Хайтек 226» архітектурного бюро виробничо-будівельної компанії KOLEO поєднав українські будівельні норми з іспанським архітектурним шиком, британською раціональністю та американським комфортом.

«Хай тек 226» – архітектурна концепція

Максимальне благополуччя власників – основна ідея авторів проекту. Кімнати наповнені повітрям та світлом: до 50% периметра фасаду займають великі панорамні вікна. Всі спальні окремі, виділені громадські простори для прийому гостей та сімейного спілкування.

Лаконічний фасад з вертикальними векторами, блискучі вікна та плоский дах створюють образ стильної вілли середземноморської Рів’єри. Енергозбереження, морозостійкість, система клімат-контролю адаптовані до українських кліматичних зон.

«Хай тек 226» - планувальні рішення першого поверху

Частина будинку в стилі «Хай тек» , що обігрівається, заповнює прямокутник 9 х 12 метрів. Додатково власники котеджу з клеєного бруса отримують безцінний простір для відпочинку на свіжому повітрі:

  • критий ганок 10м²;
  • піднесену над рівнем землі терасу від 32 м², на якій легко розмістити садові меблі, шезлонги та літню їдальню під великим зонтом або маркізою.

Усі ескізи першого поверху проекту  «Хай тек 226» включають кухню-вітальню, окрему кімнату для гостей, кабінету або літніх батьків, котельню та гостьовий санвузол. Напрямок руху на вибір: вхідні двері з ганком точно навпроти порталу у вітальню або розташовані на бічній стіні котеджу.

Особливий шик вітальні надає рішення з другим світлом: частина другого поверху не має перекриття, вітальня отримує додатковий об’єм та ультрасучасну стилістику.

Обговоримо проект?

Оберіть зручний для Вас сросіб

«Хай тек 226» – планувальні рішення другого поверху

Автори проекту розробили безліч варіантів ергономічного використання простору з виділенням другого світла та без. Порівняйте ескізи – передбачена майстер-спальня з гардеробною та власним санвузлом, санвузол із сауною, велика ігрова кімната, кількість спалень від двох до чотирьох з транзитним залом біля сходів.

Двоповерховий котедж ефектно виглядає на території клубного коттеджного селища. У районах міської малоповерхової забудови та на курорті. Будівлю з великими вікнами та терасою легко адаптувати під офіс, адміністративний чи медичний центр, ресторан, дитячий садок.

Проект «Хай тек 226» – якісний будинок із клеєного бруса готовий за кілька місяців

Клеєний брус компанії КОЛЕО  виготовлено  із високогірного карпатського лісу на сучасному обладнанні. Контроль якості виробництва на кожному етапі обробки деревини. Будинки з клеєного бруса будуємо будь-якої пори року, вони не дають усадки; допускається будівництво до трьох поверхів.

У кожному ескізі автори враховують особливості будівництва клеєного бруса, граничні навантаження, шумоізоляцію, природну вентиляцію приміщень.

Для розробки інженерної частини проекту та планування фундаментних робіт експерти КОЛЕО проводять аналіз ділянки, ґрунту, рельєфу; коригують розміщення будівлі з урахуванням сторін світла та багаторічних насаджень. КОЛЕО будує будинки з клеєного бруса під ключ: двоповерховий котедж «Хай тек 226» отримує систему автономного опалення, надійний дах, септик, якісні інженерні комунікації, ефектне внутрішнє оздоблення, сценарне зовнішнє освітлення.

image_спеціаліст з екологічного будівництва

Микола

Спеціаліст з еко будівництва

FAQ
FAQ 35%
Онлайн консультація
Онлайн консультація 65%

Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.