fbpx
МОДУЛЬ

ПРОЕКТ "БАРН 36"

СПАЛЕНЬ: 1

ГАБАРИТИ: 3.5 x 12 м

ПЛОЩА: 36 м2

ЦІНА В БАЗОВІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ: 30 590 У.О.

Проект Барн 36 - розумний егоїзм та абсолютна самодостатність

Стиль барнхаус (BARN HOUSE) з часів середини минулого століття строго функціональний: мінімум внутрішніх стін, скатний дах, простий дизайн. Архітектори будівельної компанії КОЛЕО вміло поєднали лаконічність стилю ангару та прагнення до максимального комфорту жителів мегаполісів.

Модульний будинок Барн 36 – це нічні посиденьки у барбекю, телескоп на захищеній від дощу та вітру терасі, широкоформатний телевізор у вітальні, тиша у спальні, бездоганна логіка внутрішнього простору, автономність житла за декілька тижнів від моменту, коли ви читаєте ці строки.

Модульний будинок Барн 36 – ергономічний простір для невеликої родини

Торець будівлі прикрашений критою терасою, з якої господарі входять у простору вітальню. За принципом анфілади вітальня перетікає в хол з доступом до санвузлу та приватної зони спальні. Розташовані майже по центру будівлі вхідні двері з невеликим ганком можуть грати роль фасадної частини будинку або запасного виходу.

Характерний для барнхауза двосхилий дах збільшує висоту та ступінь освітленості внутрішніх приміщень. Панорамне скління значної частини модульного еко будинку та стильне фасадне оздоблення з натуральної деревини перетворює зовсім недорогий проект на постійне житло комфорт-класу з елементами модернізму та гедонізму.

Кому вигідно замовляти модульні будинки проекту Барн 36:

  • бази відпочинку, заміські комплекси, глемпінги, лоджі, гірськолижні курорти;
  • приватні забудовники, які потребують комфортного житла за мінімальний період;
  • шелтери, університетські містечка, IT-хаби, кабінети лікаря, офіси та магазини у районах малоповерхової забудови.

Будинок Барн 36 – готове рішення з комунікаціями, склінням, оздобленням

Компанія KOLEO виробляє модульні будинки із високоякісної карпатської деревини. Будинок, що швидко монтується, повністю укомплектовується в цехах підприємства: прокладені електромережа, системи водопостачання та каналізації, вентиляція. На будівельній ділянці команда компанії КОЛЕО монтує елементи модульного будинку за кілька днів.

Базова комплектація модульного будинку Барн 36, кольори стін та даху, клас енергозбереження склопакетів змінюються після узгодження проекту з кожним замовником.

Барн 36 – комфортне житло в умовах обмежених термінів будівництва, термін експлуатації до 40 років. Модульний будинок легко встановити на будь-якому виді ґрунту, він не потребує дорогого фундаменту, використання великогабаритної будівельної техніки, великої земельної ділянки. Будівля сейсмостійка, витримує перепад температур від -40 до +55°С з мінімальними витратами на обігрів приміщень.

Бажаєте обговорити інженерну частину проекту Барн 36? Телефонуйте, знайдемо оптимальне рішення.

image_спеціаліст з екологічного будівництва

Микола

Спеціаліст з еко будівництва

FAQ
FAQ 35%
Онлайн консультація
Онлайн консультація 65%

Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.