fbpx

БУДИНОК З ДЕРЕВА

ПРОЕКТ "РАДИСЛАВ"

Зруб з лафета, колоди, бруса

СПАЛЕНЬ: 2

ГАБАРИТИ: 8×12 м

ПЛОЩА: 72 кв. м

СХОЖІ ПРОЕКТИ

image_зруб_проект_Миробуд_загальний-вигляд_1_будинки-з-дерева_будівельна-компанія_Колео

Проект дерев'яного будинка "МИРОБУД"

image_зруб_проект_Миодраг_загальний-вигляд_1_будинки-з-дерева_будівельна-компанія_Колео

Проект дерев'яного будинка "МИОДРАГ"

image_zrub_proekt_Ladymyr_zahalʹnyy-vyhlyad_4_budynky-z-dereva_budivelʹna-kompaniya_Koleo

Проект дерев'яного будинка "ЛАДЕМИР"

Проект будинка зі зруба в норвежському стилі

Даний проект одноповерхового житлового дерев’яного будинку з теплим дахом просто створений для комфортного життя молодої сім’ї. Будинок виконаний в норвезькій стриманій стилістиці, в якій максимальна увага приділена зручності проживання.


Загальна площа будинку складає лише 72 квадратних метрів, а габарити – 7*12 метрів. Конструкція фундаменту – монолітна залізобетонна плита, перекриття – по дерев’яних балках. Як матеріал для будівництва використовується класичний норвезький лафет перетином 200х300мм, або профільований брус, клеєний брус, рублена вручну колода, оциліндрована колода, та каркасна технологія що дозволяє значно прискорити терміни будівництва будинку.

Проект відрізняється лаконічним зовнішнім оздобленням дерево у поєднанні зі вставками з декоративного каменю.
Фасади будинку привертають увагу своїми строгими геометричними лініями. За рахунок панорамних вікон будинок виглядає більш просторим та затишним. Акцентом центрального фасаду є стильний ганок з колонами.


Покриття даху виконане із земляного валу. Такий тип конструкції дахів зараз вважається ретро і використовується вкрай рідко. Вибір покриття на даний момент є досить складним рішенням, і все через те, що існує безліч матеріалів покрівлі. Необхідно лише звертати увагу на довговічність, надійність, красу, простоту укладання, питому вагу 1 м2, економічність та ремонтопридатність. Конструкції дерев’яних будинків, зрубів, каркасних будинків та будь-яких конструкцій, які ми будуємо, дозволяють встановлювати дах практично з будь-яких матеріалів. Детальніше за цим посиланням ➣➣➣


Внутрішнє планування будинку є сукупністю просторів гостьової групи, побутового призначення, а також зони відпочинку. Усі приміщення на поверсі згруповані довкола центрального холу. Простора вітальня 32 кв.м. з великими панорамними вікнами в підлогу та високою стелею, об’єднана зі їдальнею є родзинкою такого будинку, між вікнами по центру гармонічно вписаний камін. В іншій частині будинку розташовані кімнати для сну та побутові приміщення. Такий будинок стане чудовим місцем для постійного проживання невеликої родини із трьох осіб. Завдяки лаконічному стилю цей проект можна звести як на заміській ділянці, так і на ділянці у межах міста. Дім ідеальний для постійного проживання однієї родини.


Хоча українські зими важко назвати суворими, проте ми не можемо дозволити собі, як у деяких європейських країнах, будувати будинки без опалювальної системи. Найчастіше у наших проектах передбачається окреме приміщення котельні.
Інженерні системи та комунікації – невід’ємна частина будь-якого будинку та їх значущість для комфортного проживання важко переоцінити. В даному випадку ми пропонуємо їх розмішення в фундаментній плиті. Ми будуємо будинки під ключ і вже на рівні конструктиву будівлі передбачаємо нюанси, пов’язані з оснащенням його інженерією.


У будівництві багато деталей, які легко зіпсують життя. Проекти дозволяють все передбачити заздалегідь, точно спланувати бюджет та гарантовано отримати робочу систему. Врахувати нюанси на папері та підібрати оптимальне обладнання Вам допоможуть фахівці з нашої Компанії.