fbpx

ПРОЕКТУВАННЯ ТА БУДІВНИЦТВО ЕКО БУДИНКІВ

ПРОЕКТ "МИОДРАГ"

ЗРУБ З КОЛОДИ ТА БРУСУ

СПАЛЕНЬ: 1

ГАБАРИТИ: 5×16 м

ПЛОЩА: 78 кв. м

СХОЖІ ПРОЕКТИ

image_zrub_proekt_Ladymyr_zahalʹnyy-vyhlyad_4_budynky-z-dereva_budivelʹna-kompaniya_Koleo

Проект дерев'яного будинка "ЛАДЕМИР"

image_зруб_проект_Милорад_загальний-вигляд_2_будинки-з-дерева_будівельна-компанія_Колео

Проект дерев'яного будинка "МИЛОРАД"

image_зруб_загальний-вигляд_2_Гродан_зруб_деревяні-будинки_будівельна-компанія_Колео

Проект дерев'яного будинка з мансардним поверхом "ГРОДАН"

Цей стильний дачний будиночок знаходиться в лісі, всього за 10 хвилин від Чорногорського хребта. Вікна виходять на чудовий сад. По формі будинок витянутий та напоминає корабель.

Замовники цього проекту хотіли отримати планування з урахуванням своїх уявлень про ідеальне житло для відпочинку. Оскільки на канікулах ми здебільшого проводимо час із близькими, для тимчасового житла немає необхідності організовувати строго приватні зони — головними приміщеннями слугують студія об’єднана з вітальнею. Тут вони займають центральну частину житлової площі. Житло призначається для відпочинку та веселощів, тому більшість площі відведена під вітальню. Тут же знаходяться кухня та їдальня зона – відкритий простір, немає жодних дверей або перегородок, а спальня знаходиться на мансардному поверсі над кухнею.

Зовнішні  дерев’яний будинок виконаний в Баварському стилі. Огорожа тераси пофарбована в чорний колір, який чудово контрастує на фоні дерева. Завдяки вікнам у вітальні та лаконічному дизайну споруда органічно вписується в навколишню природу, не порушуючи красу ландшафту та не перетягуючи на себе увагу.

Загальний простір оформлений так, щоб усім мешканцям будиночка було комфортно проводити в ньому час: є великий стелаж з книгами та місцем для читання, обідній стіл, диван з кількома кріслами для вечірніх посиденьок з друзями або рідними. Нагорі — вирубане у даху вікно та телескоп, через який можна милуватися зірками вночі.

Будинок запроектований так, що його задній фасад можна зробити майже без вікон, тому доцільно максимальне наближення будинку до огорожі цією стороною. На правому фасаді вікон кілька, тому бажано віддалити будинок від правого кордону ділянки, якщо можливо.

Конструктивні рішення прості, економічні та максимально надійні. Фундамент стрічковий монолітний, УШП або гвинтові сваї на глибину промерзання ґрунту. Зовнішні стіни завтовшки 200-300 мм із колоди ручної рубки, оциліндрованої колоди, профільованого брусу, клеєного брусу, каркасної конструкції.

Покрівля , утеплена, по дерев’яних балках і кроквах дуже економної унікальної конструкції. Особливість такої конструкції в тому, що її елементи одночасно є функціональними та декоративними: балки, нижні частини крокв та підшивка формують графічний малюнок дерев’яної стелі.