БУДИНОК З ДЕРЕВА
ПРОЕКТ "РАДИМИР"
Проектуємо та будуємо еко будинки
СПАЛЕНЬ: 3
ГАБАРИТИ: 8×17 м
ПЛОЩА: 100 кв. м
Проект будинку з карпатського лісу для постійного проживання
Наша компанія пропонує до вашої уваги проект одноповерхового котеджу загальною площею 100 квадратних метрів. Архітектура проекту виконана по-норвезьки стримано: строгі лінії, зручні закриті від дощу та снігу входи. Це міцний одноповерховий будинок з просторою кухнею-вітальнею та високими стелями 3,5 м, трьома спальнями, двома терасами.
Будинок виконується по каркасній технології, або з колоди ручної рубки, оциліндрованої колоди, профільованого брусу, клеєного брусу, які створюють відчуття комфорту. Будинок підходить для проживання в нашому кліматі взимку та влітку. Така оселя ідеальна як для постійного проживання, так і для використання її в якості дачі.
Габаритні розміри будинку становлять 8 х 17 метрів, що чимало, проте будинок має всі переваги одноповерхової будівлі. Перед входом запроектована невелика тераса, яка одночасно виконує роль ганку. В тамбурі цілком можна помістити вішак та полиці для взуття.
З холу ми можемо потрапити до всіх помешкань будинку, що безперечно є плюсом, адже тут немає жодної прохідної кімнати. У будинку є гостьова зона з вітальнею і кухнею-їдальнею, а також спальна зона. У спальній зоні розміщуються три спальні кімнати, та санвузол. Також тут передбачена котельня, вхід в яку знаходиться так само в холі та з тераси.
Дерев’яний котедж висотою в один поверх має достатню площу (100 кв. м). Вона дозволяє розмістити не тільки три чудові спальні (від 8 до 10 кв. м), але і завдяки грамотному плануванню відокремити зону відпочинку від студії (вітальня, кухні-їдальні 28 кв. м.)
Розміри та планування у цьому проекті можна змінити за Вашим бажанням.
Фундамент є непорушною основою будь-якого будинку, найважливішим елементом конструкції і саме на нього покладено функцію захисту майбутньої будови від спотворень, нахилу, перекосів, які цілком можливі в процесі експлуатації та агресивної дії зовнішнього середовища.
Вибір фундаменту для приватного будинку залежить від багатьох факторів. Насамперед необхідно враховувати основні з них — стан і тип ґрунту, кліматичні умови регіону, тип будинку та кількість поверхів, рівень підземних вод та потенційне навантаження на фундамент.
На етапі проектування приватного заміського будинку часто виникає питання: як правильно вибрати фундамент для будинку? Спробуємо відповісти на нього. Докладніше ➣➣➣.
Міцна надійна покрівля захищає приватний будинок від дощу, снігу, вітру та палючого сонця, зберігає тепло та комфорт усередині приміщення. А красива — надає архітектурному вигляду всієї будівлі закінченості, неповторності та виразності.
Вибір покрівлі є одним із обов’язкових моментів будівництва приватного чи заміського будинку. У великій різноманітності покрівельних матеріалів досить складно зорієнтуватися. Важливо знати критерії, які потрібно враховувати під час виборів. Який матеріал для покрівлі дерев’яного будинку краще: особливості вибору дивіться тут ➢➢➢.