fbpx

БУДИНОК З ДЕРЕВА

ПРОЕКТ "РАДИМИР"

СПАЛЕНЬ: 3

ГАБАРИТИ: 8×17 м

ПЛОЩА: 100 кв. м

СХОЖІ ПРОЕКТИ

image_зруб_проект_Радислав_загальний-вигляд_2_будинки-з-дерева_будівельна-компанія_Колео

Проект дерев'яного будинка "РОДИСЛАВ"

image_зруб_проект_Миробуд_загальний-вигляд_1_будинки-з-дерева_будівельна-компанія_Колео

Проект дерев'яного будинка "МИРОБУД"

image_зруб_проект_Миодраг_загальний-вигляд_1_будинки-з-дерева_будівельна-компанія_Колео

Проект дерев'яного будинка "МИОДРАГ"

Проект будинку з карпатського лісу для постійного проживання

Наша компанія пропонує до вашої уваги проект одноповерхового котеджу загальною площею 100 квадратних метрів. Архітектура проекту виконана по-норвезьки стримано: строгі лінії, зручні закриті від дощу та снігу входи. Це міцний одноповерховий будинок з просторою кухнею-вітальнею та високими стелями 3,5 м, трьома спальнями, двома терасами.

Будинок виконується по каркасній технології, або з колоди ручної рубки, оциліндрованої колоди, профільованого брусу, клеєного брусу, які створюють відчуття комфорту. Будинок підходить для проживання в нашому кліматі взимку та влітку. Така оселя ідеальна як для постійного проживання, так і для використання її в якості дачі.

Габаритні розміри будинку становлять 8 х 17 метрів, що чимало, проте будинок має всі переваги одноповерхової будівлі. Перед входом запроектована невелика тераса, яка одночасно виконує роль ганку. В тамбурі цілком можна помістити вішак та полиці для взуття.

З холу ми можемо потрапити до всіх помешкань будинку, що безперечно є плюсом, адже тут немає жодної прохідної кімнати. У будинку є гостьова зона з вітальнею і кухнею-їдальнею, а також спальна зона. У спальній зоні розміщуються три спальні кімнати, та санвузол. Також тут передбачена котельня, вхід в яку знаходиться так само в холі та з тераси.

Дерев’яний котедж висотою в один поверх має достатню площу (100 кв. м). Вона дозволяє розмістити не тільки три чудові спальні (від 8 до 10 кв. м), але і завдяки грамотному плануванню відокремити зону відпочинку від студії (вітальня, кухні-їдальні 28 кв. м.)

Розміри та планування у цьому проекті можна змінити за Вашим бажанням.

ЕКСПОРТ ДОМОКОМПЛЕКТІВ

Якщо Ви зацікавились будівництвом із клеєного брусу, але проживаєте за межами України, перегляньте інформацію щодо можливості імпорту домокомплекта з брусу до:

photo_експорт деревяних будинків із бруса_домокомплекти_Колео

Фундамент є непорушною основою будь-якого будинку, найважливішим елементом конструкції і саме на нього покладено функцію захисту майбутньої будови від спотворень, нахилу, перекосів, які цілком можливі в процесі експлуатації та агресивної дії зовнішнього середовища.

Вибір фундаменту для приватного будинку залежить від багатьох факторів. Насамперед необхідно враховувати основні з них — стан і тип ґрунту, кліматичні умови регіону, тип будинку та кількість поверхів, рівень підземних вод та потенційне навантаження на фундамент.

На етапі проектування приватного заміського будинку часто виникає питання: як правильно вибрати фундамент для будинку? Спробуємо відповісти на нього. Докладніше ➣➣➣.

Міцна надійна покрівля захищає приватний будинок від дощу, снігу, вітру та палючого сонця, зберігає тепло та комфорт усередині приміщення. А красива — надає архітектурному вигляду всієї будівлі закінченості, неповторності та виразності.

Вибір покрівлі є одним із обов’язкових моментів будівництва приватного чи заміського будинку. У великій різноманітності покрівельних матеріалів досить складно зорієнтуватися. Важливо знати критерії, які потрібно враховувати під час виборів. Який матеріал для покрівлі дерев’яного будинку краще: особливості вибору дивіться тут ➢➢➢.

Отримайте безкоштовну консультацію

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

“КОЛЕО” – БУДИНКИ З ДЕРЕВА

Також ми будуємо

ЗРУБ В ДИКОМУ СТИЛІ

Будинки мають особливий зовнішній вигляд, який поєднує в собі природну натуральність та певну брутальність.

БУДИНКИ ІЗ ОЦИЛІНДРОВАНОГО БРУСУ

Наша компанія пропонує купити готовий зруб із колоди недорого - всі будинки відрізняються привабливими цінами та високою якістю будівництва.

БУДИНКИ ІЗ ПРОФІЛЬОВАНОГО БРУСА

Будинки з брусу поєднують сучасні будівельні технології з традиційним зовнішнім виглядом та екологічністю

БУДИНКИ ІЗ КЛЕЄНОГО БРУСУ

Клеєний брус - це унікальний будівельний матеріал, що не вимагає постійного догляду

МОДУЛЬНІ БУДИНКИ

Готовий модульний будинок економить один із найголовніших ресурсів - час

A-FRAME HOUSE

A-FRAME призначені для людей, які цінують свою свободу, але яким все ж таки потрібен свій будинок

САУНИ

Популярним напрямком останніми роками стає будівництво дерев'яних бань-будинків.

ЛАЗНІ

Естетика дерев'яної бані не лишить нікого байдужим - зовнішня насолода та оздоровлення в одному прояві.

ХРАМИ ТА КАПЛИЦІ

Будівництво релігійних споруд за типовими та індивідуальними проектами.

image_спеціаліст з екологічного будівництва

Микола

Спеціаліст з еко будівництва

FAQ
FAQ 35%
Онлайн консультація
Онлайн консультація 65%

Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.