fbpx
МОДУЛЬ

ПРОЕКТ "ХАЙТЕК 60"

СПАЛЕНЬ:  2

ГАБАРИТИ:  9.6 x 6.75

ПЛОЩА:  60 м2

Модульний будинок «Хайтек 60»

Неоконструктивізм для домашнього комфорту та успішного бізнесу

На захищеній від дощу терасі завширшки 2,4 метри і завдовжки близько 7 метрів легко розмістити садові меблі(крісла, шезлонги) для літніх трапез. Або поставити мольберт, діжки із квітами, стіл для ноутбука. 17м² відкритого простору відокремлені від великої кухні-вітальні величезною прозорою стіною.

Ваш новий будинок має міцні стіни, але немає меж.

Дерев’яні стіни та панорамні вікна модульного будинку «Хайтек 60» у стилі неоконструктивізму ідеально вписуються у лісовий пейзаж, красиво відбиваються у зеркалі озера чи басейну, витримують пил траси міжнародного значення та метушню котеджного селища. З моменту обговорення деталей проекту із замовником до передачі ключів у будівельної компанії KOLEO минає всього декілька тижнів.

Проект Хайтек 60: два базові варіанти ергономічного планування

Автори проекту розробили два рішення внутрішнього простору житлового будинку з кухнею-вітальнею та двома спальнями:

  1. Площа кухні-вітальні 23м², центральну частину модульного будинку займає санвузол 6м², транзитний коридор та квадратний хол. У спальнях передбачено ніші для систем зберігання відкритого або закритого типу.
  2. Площа кухні-вітальні 31м², вітальню та спальні відокремлює прямокутний коридор з виходом на ганок. Санвузол розрахований на встановлення душової кабіни або вбудованого душового куточка. Спальні мають форму майже правильного квадрата.

Обидва варіанти поділяють зону приватну та громадську. Вітальня разом з терасою стають головним місцем відпочинку, сімейного та дружнього спілкування. Одну зі спалень легко трансформувати в кабінет, майстерню, вбиральню.

Житловий модуль «Хайтек 60» – багато світла та повітря

Високі стелі та панорамне скління створюють відчуття простору житла преміум-класу. У кожній спальні проект у стилі Hi Tech передбачає велике вікно до підлоги. У вітальні вікна з трьох сторін, сонячне світло гарантоване від світанку до заходу сонця.

Хайтек 60 - будинок цілорічної експлуатації

Сучасні модульні будинки обладнані системами автономного опалення, витримують морози до -40 ° С та землетрус до 9 балів. Каркасні стіни є складним сендвічем з декількох шарів дерев’яних конструкцій й теплоізоляції з високим ступенем енергозбереження. Особливу увагу приділяє будівельна компанія КОЛЕО підбору склопакетів та матеріалу для даху: у готовому будинку немає містків холоду.

Будинок «Хайтек 60» – елегантний дизайн та універсальність

Чіткі лінії, вертикальний малюнок дерев’яного фасаду, плаский дах, поєднання різних природних відтінків, сценарне нічне підсвічування та велика площа скління підкреслюють високий клас сучасного еко житла. Стильний будинок підходить для котеджних містечок, заміських відпочинкових комплексів, клубних дачних селищ.

Модульний будинок Хайтек 60 легко адаптувати під запити рестораторів, власників магазинів, пунктів прокату, сервісних центрів, офісів невеликих компаній та сільських амбулаторій.

Готові елементи модуля із вже встановленими мережами електрики, опалення та водопостачання команда компанії KOLEO монтує на ділянці з будь-яким ґрунтом за кілька днів. Усі дерев’яні елементи модульного будинку Хайтек 60 виготовлені з карпатського лісу на власному обладнанні команди КОЛЕО.

Бажаєте змінити відтінок фасаду в тон навколишнього середовища чи віддзеркалити проект на протилежну сторону? Телефонуйте, обговоримо будь-які деталі проекту Хайтек 60.

image_спеціаліст з екологічного будівництва

Микола

Спеціаліст з еко будівництва

FAQ
FAQ 35%
Онлайн консультація
Онлайн консультація 65%

Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.