fbpx
МОДУЛЬНИЙ БУДИНОК

ПРОЕКТ "ХАЙТЕК 60-1"

СПАЛЕНЬ: 1

ГАБАРИТИ:  9.6 x 6.75

ПЛОЩА:  60 м2

Проект модульного будинку «Хайтек 60-1»

Одна сотка персонального щастя

Життя у міській квартирі обмежене стінами. Життя у модульному еко будинку «Хайтек 60-1»  не має обмежень: внутрішній простір 54 м² доповнений релакс-терасами та ганком загальною площею 50 м². Компактний модульний будинок будівельна компанія КОЛЕО швидко встановлює в умовах щільної забудови або десь на гірській полонині.

Тут вирує особливий ритм щасливого життя. У хорошу погоду більшу частину часу власники проводять на відкритих терасах із виходом у приватний садок. У снігопад і зливу за панорамними вікнами спальні та кухні-вітальні щомиті змінюється жива 3D картина навколишнього світу.

Модульний будинок «Хайтек 60-1»: суперкомфорт для невеликої родини

Архітектурне бюро будівельної компанії KOLEO розробило проект модульного будинку «Хайтек 60-1» із точним знанням запитів сучасних родин: зонування, ергономіка, енергозбереження, міський антураж та сучасні зручності.

Стильний будинок з великими панорамними вікнами підходить для проживання однієї особи або сім’ї із 2-3 осіб. У кухні-вітальні 35 м² зручно приймати друзів, відзначати Новий рік та сімейні урочистості. Спальня максимально ізольована: від вхідних дверей гості повз санвузли відразу проходять у вітальню і далі на тераси.

Модульний будинок «Хайтек 60-1» з однією спальнею та кухнею-вітальнею доповнений квадратним холом та санвузлом. Усередині достатньо місця для облаштування систем зберігання, кухні, їдальні та релакс-зони, міні-офісу, спокійного сну. Широкі тераси вздовж двох стін будівлі доповнюють корисну площу без зайвих витрат на опалення.

Проект «Хайтек 60-1»: вигідна інвестиція

Модульний будинок «Хайтек 60-1» коштує недорого і швидко окупається:

  • на більшості ґрунтів досить пальового фундаменту;
  • стіни модуля із вже встановленими системами життєзабезпечення монтуються на ділянці за кілька тижнів;
  • автономне опалення будівлі класу енергоефективності А, герметична будівля утримує тепло за принципом термоса;
  • циркадна інсоляція панорамних вікон заощаджує витрати на освітлення приміщень;
  • сучасний дизайн та комфорт забезпечують високу ліквідність активу на ринку продажу та оренди нерухомості.

Проект модульного будинку у стилі Хайтек (Hi Tech) підходить для житлової малоповерхової забудови, дачних та лісових ділянок, здачі в оренду, організації курортного комплексу, облаштування офісу, магазину, пункту прокату спорядження, амбулаторії, міні-клубу на території котеджного містечка.

«Хайтек 60-1»: створюємо швидко на власному виробництві

Деревину для модульних будинків компанія КОЛЕО заготовляє у карпатському високогір’ї, обробляє на високоточному обладнанні у власних цехах. Після погодження інженерної частини проекту та внутрішнього наповнення модуля наша команда поетапно створює окремі елементи модуля з електропроводкою, каналізацією, опаленням. Фундамент, дах, підготовка ділянки, інженерні системи, вбудовані меблі, склопакети, внутрішне оздоблення – це наша компетенція.

З моменту обговорення ескізного проекту до передачі ключів від нового елегантного котеджу триває лише кілька місяців. Колір рам, фасаду, терас, внутрішнє оздоблення узгоджуються індивідуально.

Бажаєте замовити партію модульних будинків «Хайтек 60-1» для шелтера чи бази відпочинку? Телефонуйте, обговоримо ціни та терміни.

image_спеціаліст з екологічного будівництва

Микола

Спеціаліст з еко будівництва

FAQ
FAQ 35%
Онлайн консультація
Онлайн консультація 65%

Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.