fbpx
МОДУЛЬ

ПРОЕКТ "ФАХВЕРК 60"

СПАЛЕНЬ: 2

ГАБАРИТИ:  9.6 x 6.75

ПЛОЩА:  60 м2

Модульний будинок «Фахверк 60»

Лодж для еко-естетів: стиль прерій у форматі модульного будинку

За величезними вікнами ефектного котеджу в стилі прерій Френка Райта вирує життя: день змінює ніч, сонце та місяць проходять парадом по небу, з’являється та опадає листя на деревах, розцвітають квіти та набирають стиглість фрукти. Жодна подія навколишнього міні-всесвіту не буде змарнована: площа панорамного скління модульного будинку Фахверк 60 перевищує 40% фасаду.

Футуристичний енергоефективний будинок із карпатського лісу будівельна компанія KOLEO встановлює на ділянці з будь-яким ландшафтом за кілька тижнів. Відтінок стін, рам, балок, стовпів, тераси адаптуються до навколишнього ландшафту або концепції житлового комплексу.

Проект «Фахверк 60»: комфортні апартаменти з двома спальнями та панорамним склінням

Обидва ескізи включають кухню-вітальню та дві спальні, санвузол та транзитні зони на площі 60м². Високі стіни, двосхилий дах, широкі карнізи захищають від прямих променів сонця; вікна до підлоги у спальні та вітальні. Торцева стіна між кухнею-вітальнею та великою критою терасою 2,4х6,7 м засклена повністю.

Планування Фахверк 60 включає:

  • кухню-вітальню 20м² з трьома точками освітлення, з’єднану прозорою стіною з великою критою терасою 2,4 х6, 7 м;
  • дві спальні з глибокими нішами по 10 м ²;
  • квадратний хол 6 м² біля вхідних дверей з ганком;
  • транзитний хол між усіма приміщеннями будинку;
  • санвузол по 5,5 м² – такої площі достатньо для повноцінної ванни або просторого душового куточка вбудованого типу.

Одна зі спалень Фахверк 60 може використовуватися для приватної лікарської практики, кабінету, кімнати для колекцій, творчої майстерні, гардеробної.

Каркасний, модульний будинок «Фахверк 60» – довговічність та енергозбереження

Міцну дерев’яну конструкцію модульного еко будинку будівельна компанія КОЛЕО виробляє з висококласної карпатської смереки на власному виробництві. При створенні модульного будинку в цехах компанії відбувається монтаж усіх мереж електропостачання, опалення та водопостачання будинку.

Фахверк 60 має високий клас енергозбереження:

  • автономне опалення;
  • стіни з негорючим та нетоксичним утеплювачем 200 мм по теплопровідності перевершують цеглу та керамоблоки;
  • покрівля та підлого із утеплювачем 200 мм;
  • бажано встановлювати багатокамерний профіль та «розумне» скло, яке відображає УФ випромінювання зовні та тепло всередині будинку;

Будівля має теплоізолюючу повітряну подушку, встановлюється на будь-якому типі ґрунту, витримує потужні землетруси.

Хто замовляє модульні будинки «Фахверк 60»

Будівництво займає кілька тижнів, не вимагає великої земельної ділянки. Фахверк 60 актуальний для котеджних та дачних клубних селищ. Елегантний лодж з панорамним склінням користуватиметься попитом для здачі в оренду туристам, кілька будівель створюють стильний заміський відпочинковий комплекс у будь-якій кліматичній зоні України.

Великі вітрини, тераса, торгова зала + два приміщення для кабінету та складу підходять для магазину, кафе, офісу, сервісного центру в мікрорайоні з малоповерховою забудовою.

image_спеціаліст з екологічного будівництва

Микола

Спеціаліст з еко будівництва

FAQ
FAQ 35%
Онлайн консультація
Онлайн консультація 65%

Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.