fbpx
МОДУЛЬНИЙ БУДИНОК

ПРОЕКТ "ФАХВЕРК 60-1"

СПАЛЕНЬ: 1

ГАБАРИТИ:  9.6 x 6.75

ПЛОЩА: 60 м2

Модульний будинок «Фахверк 60-1»

Утилітарна атмосферність й трохи егоцентризму

Легкий нічний вітерець доносить аромат хвої. Широку терасу біля басейну висвітлюють панорамні вікна вітальні – можна пити чай і не включати зовнішнє освітлення. А потім вимкнути весь-весь світ у будинку і милуватися зірками під цвіркання цикад. А якщо піде дощ, просто перейти на терасу під широким двосхилим дахом. І дихати, слухати, думати…

Модульний будинок «Фахверк 60-1»: перспективний проект для життя та бізнесу

Будівельна компанія КОЛЕО створила проект романтичного та функціонального модульного будинку «Фахверк 60-1»: площа внутрішнього простору всього на 4 метри більша за площу простору відкритого.

Потужні балки, вікна від стелі до підлоги, двосхилий дах, контрастне оздоблення – будинок солідний, міцний і водночас наповнений повітрям та світлом. Модульний будинок «Фахверк 60-1» легко збудувати за кілька місяців на земельній ділянці від 1,5 соток.

Варіанти використання модульного будинку «Фахверк 60-1» із широкими терасами:

  • стаціонарний житловий будинок з однією спальнею, холом, санвузлом та кухнею-вітальнею 35м²;
  • цілорічна дача у будь-якій кліматичній зоні України;
  • елегантний котедж-люкс або glam-lodge на гірськолижному, бальнеологічному, еко та приморському курорті;
  • адміністративна будівля, магазин, клуб, ресторан, амбулаторія, спортивний комплекс у селищі та умовах щільної міської малоповерхової забудови.

Сучасні технології та ергономічне планування гарантують мінімум півстоліття комфортного життя у власному будинку. Або високий дохід орендодавцю, власнику курортної та комерційної нерухомості.

«Фахверк 60-1»: планувальне рішення

При вході з ганку відвідувачі проходять повз санвузол й потрапляють у кухню-вітальню з шістьма панорамними вікнами та виходом на криту частину великої тераси, а далі – на терасу-солярій. Кімната 11 м² із вікном-панорамою на протилежний бік будинку виконує роль спальні або кабінету. Одна стіна без вікон: зручно для встановлення аналогічного котеджу із дзеркальним плануванням.

Проект «Фахверк 60-1»: енергозберігаюча безпека

Конструкція та матеріали модульного будинку з автономним опаленням нагадують термос; економія на опаленні до 20%. Панорамні вікна на 30-35% підвищують природне освітлення кімнат енергоефективного будинку. Використання низькоемісійного скла та склопакетів з інертним газом забезпечує шумоізоляцію, захист від УФ випромінювання та клімат-контроль. У будинку забезпечена якісна вентиляція, матеріали мають протипожежну обробку, не бояться плісняви, конструкція сейсмостійка.

«Фахверк 60-1»: якісне та швидке будівництво

Енергозберігаючі характеристики модульного будинку на 90% залежать від якості матеріалів та монтажу. Будівельна компанія KOLEO:

  • на власному виробництві створює дерев’яні елементи модульного будинку;
  • монтує в цехах готові сегменти з встановленими системами електроживлення, водопостачання, опалення;
  • паралельно виготовляються склопакети, вбудовані меблі, на ділянці ведуться фундаментні роботи.

Досвідчена бригада КОЛЕО встановлює «Фахверк 60-1» з монтажем світлопрозорих конструкцій, терас, гідроізоляцією даху за 15-20 днів.

Як підключаються комунікації та скільки коштує внутрішнє оздоблення модульного будинку «Фахверк 60-1»? Відповімо на всі запитання, звертайтесь.

image_спеціаліст з екологічного будівництва

Микола

Спеціаліст з еко будівництва

FAQ
FAQ 35%
Онлайн консультація
Онлайн консультація 65%

Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.