fbpx
МОДУЛЬ

ПРОЕКТ "БАРН 60"

СПАЛЕНЬ: 2

ГАБАРИТИ:  9.6 x 6.75 м

ПЛОЩА:  60 м2

Модульний будинок «Барн 60»

Тиха розкіш комфорту за декілька тижнів на вашій ділянці

Майже сім метрів прозорої стіни між кухнею-вітальнею та терасою розмивають простір всередині та зовні будинку, картинка за стіною-екраном щохвилини змінюється і ніколи не набридає. 

Сучасний еко котедж з панорамним склінням краще за бетонну коробку квартири: переконайтеся в цьому самі. За лаконічним фасадом модульного будинку Барн 60 прихована продумана логістика житла з двома спальнями, вітальнею, терасою, холом та санвузлом.

Проект «Барн 60»: два ескізні проекти на одній корисній площі

Розроблені архітектурним бюро будівельної компанії KOLEO ескізи модульного будинку Барн 60 пропонують два рішення внутрішнього простору:

  • кухня-вітальня 23 м², квадратний хол із системою зберігання, транзитний коридор, дві спальні з нішами під шафи-купе + санвузол 6м² (достатньо місця для розміщення ванни);
  • кухня-вітальня 31м², прямокутний коридор 6м², дві майже квадратні спальні та компактний санвузол з душовою 3м².

Обидва варіанти передбачають вихід із вітальні на криту терасу 17м² – додаткова площа для літніх трапез, дитячих ігор, релаксу та продуктивної творчості. Одна зі спален легко перетворюється в кабінет лікаря, юриста, геймера, фрілансера; бібліотеку, майстерню.

Модульний будинок «Барн 60» – симбіоз енергоефективних технологій

До 40% площі фасаду займає панорамне скління: із трьох сторін у вітальні, по одному великому вікну у спальнях. Додатковий простір створює типовий для стилю барнхаус двосхилий дах над високими стінами. Житловий будинок із двома спальнями площею 60м² здається на третину більше; власники економлять на електриці та кондиціонерах.

Енергоефективність близька до пасивних будинків. Стіни (20 см утеплення) і якісні склопакети з низько емісійними вікнами витримують морози до -40°С; створюють ефект будинку-термосу: взимку всередині будинку утримується тепле повітря, влітку – прохолодне.

Модульний будинок “Барн 60” розрахований на різні варіанти експлуатації:

  • постійне проживання сім’ї;
  • цілорічний котедж на гірськолижному / приморському курорті;
  • лодж люкс-класу у заповідній зоні;
  • дача, шелтер, медпункт, офіс, магазин, кафе.

Сейсмостійку будівлю можна встановити на будь-якому ґрунті. Термін експлуатації 40 років.

Будинок в стилі Барн - від ескізу до передачі ключів кілька тижнів

Будівельна компанія KOLEO виконує повний комплекс робіт, від узгодження архітектурно-конструктивної частини проекту із замовниками до фінішних оздоблювальних робіт. Після обстеження ділянки розробляємо інженерну частину проекту: мережі електрики, опалення, водопостачання, вентиляції.

Для балок та стін модульного будинку Барн 60 компанія КОЛЕО виготовляє високоякісні дерев’яні конструкції з карпатського лісу з обов’язковою протипожежною обробкою. Кольорова гамма стін та балок обговорюється індивідуально, підбирається під навколишній пейзаж.

Окремі елементи модульного будинку Барн 60 створюються у власних цехах компанії КОЛЕО, на ділянку прибувають готові модулі з встановленими системами життєзабезпечення будинку. Монтаж стін, підключення комунікацій, гідроізоляція та монтаж покрівлі займають лічені дні.

image_спеціаліст з екологічного будівництва

Микола

Спеціаліст з еко будівництва

FAQ
FAQ 35%
Онлайн консультація
Онлайн консультація 65%

Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.