fbpx
МОДУЛЬНИЙ БУДИНОК

ПРОЕКТ "БАРН 60 - 1"

СПАЛЕНЬ: 1

ГАБАРИТИ:  9.6 x 6.75

ПЛОЩА:  60 м2

Проект модульного будинку «Барн 60-1»

Рафінована естетика екогедонізму для родин та курортів

Тихий шурхіт штор, і спальню заповнює ранкове світло з панорамних вікон. Пара кроків теплим полом – ви у просторій вітальні з шістьма величезними вікнами, м’яким куточком, столовою зоною та вбудованою кухнею. Попереду непроста дилема: снідати на критій терасі з видом на сад, перейти з ноутбуком на відкриту терасу-солярій біля басейну або з чашкою кави вийти на ганок і поговорити з сусідами. Мрія вимогливого інтроверта з душею поета, родини пенсіонерів або молодих батьків.

Модульний будинок «Барн 60-1» виробничо-будівельної компанії КОЛЕО втілює потаємні мрії потенційних власників приватного еко будинку чи дачі: злиття природи та домашнього затишку, можливість працювати віддалено, повноцінно відпочивати, користуватися звичними благами цивілізації. І не платити за матеріалізацію мрій усі гроші світу.

Модульний будинок «Барн 60-1»: планувальне рішення

Внутрішня площа «Барн 60-1» з квадратним холом, санвузлом, спальнею та кухнею-вітальнею займає 54м². Достатньо місця для систем зберігання, домашнього офісу, зонування на гостьову та приватну частину житла. 

Додатково власник модульного будинку «Барн 60-1» отримує 50м² відкритого простору з двох широких терас та ганку, безцінну можливість проводити на відкритому повітрі більшу частину доби без поїздок на курорт, оплати зайвого опалення та податку на нерухомість.

Проект будинку «Барн 60-1»: актуальність та довговічність

Стильний модульний будинок у стилі барнхаус (BARN HOUSE) відповідає європейським стандартам пасивного та еко-будівництва:

  • автономне опалення, енергоспоживання класу А;
  • будівля служить до 50 років;
  • ергономічне планування;
  • збереження екосистеми ділянки;
  • циркадна інсоляція внутрішнього простору;

Тип фундаменту обговорюється після аналізу ділянки, найчастіше підходить бюджетний гвинтовий або стрічковий. Двосхилий дах вітростійкий, витримує сильні зливи та снігопади, додає висоту внутрішнім приміщенням. У поєднанні з енергоефективними стінами-сендвічами з якісної карпатської деревини «Барн 60-1» відмінно тримає тепло, має високий рівень звукоізоляції, сейсмостійкості, безпеки житла.

Будинок «Барн 60-1»: недорогі модульні технології та швидке будівництво

Модульні технології довели свою ефективність у різних кліматичних зонах, від півдня Європи та Японії до Скандинавії та Аляски. Будівельна компанія КОЛЕО на власному виробництві створює матеріали для збирання модуля. Після узгодження проекту та аналізу ділянки наші конструктори розробляють інженерну частину проекту: підведення комунікацій, тип фундаменту, внутрішнє наповнення модульного будинку.

Будівництво модульного будинку «Барн 60-1» не вимагає вартісної підготовки ділянки та займає всього кілька місяців. Стіни з електропроводкою, системами опалення та водопостачання монтуються у заводських умовах. Встановлення модуля на ділянці з теплим монтажем вікон та гідроізоляцією даху триває до 15 днів.

Хто замовляє модульні будинки проекту «Барн 60-1»

Якісне недороге житло з усіма зручностями підходить для котеджних селищ комфорт класу, шелтерів, дач, офісів, магазинів, сервісних центрів у районах малоповерхової забудови. Проект «Барн 60-1»  з релакс-терасами та панорамними вікнами оптимальний для заміських відпочинкових комплексів.

Є питання про вартість будівництва модульного будинку «Барн 60-1», терміни монтажу чи адаптацію планування під сім’ю з дітьми? Телефонуйте, обговоримо варіанти.

image_спеціаліст з екологічного будівництва

Микола

Спеціаліст з еко будівництва

FAQ
FAQ 35%
Онлайн консультація
Онлайн консультація 65%

Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.