fbpx
КЛЕЄНИЙ БРУС

ПРОЕКТ "ВАЛЬМА 226"

СПАЛЕНЬ: 3-5

РОЗМІР:  9 x 12

ПЛОЩА: 219-226 м2

Дім із клеєного брусу «Вальма 226»

Два поверхи релаксу, комфорту та антистресу в стильному обрамленні

Дві спальні чи п’ять? В елегантному котеджі «Вальма 226» із клеєного бруса архітектурне бюро будівельної компанії KOLEO передбачило кілька планувальних рішень для розміщення маленької чи великої родини, гостей курортного комплексу або співробітників офісу невеликої компанії. Сауна, вбиральні або друге світло для просторої кухні-вітальні? Вибір за вами.

Проект «Вальма 226» – функціональний комфорт

Еко Проект поєднує актуальні тренди сучасної архітектури з ергономікою будинку з клеєного бруса. Будівля на два поверхи з високим класом енергозбереження зводиться на ділянці всього за кілька місяців, не потребує зовнішнього утеплення та оздоблення.

Панорамні вікна та двері, критий ганок та величезна тераса значно розширюють простір, мінімізують тривожність, створюють творчу атмосферу:

  • світло проникає на сходи, в котельню, санвузли, коридори та холи;
  • дві широкі двері на терасу миттєво поєднують гостьові зони всередині та зовні будівлі;
  • ганок під дахом 10м² служить додатковою зоною відпочинку та спілкування з відвідувачами.

Всі спальні в проекті Вальма 226 автономні, мають окремий вхід та велике вікно. Кімната 13м² на першому поверсі відокремлена від вітальні, трансформується в кабінет приватної практики, домашній офіс фрілансера, спальню батьків похилого віку для забезпечення безбар’єрного простору.

«Вальма 226» – планувальні рішення першого ярусу

Більша половина першого поверху котеджу з кухнею-вітальнею та терасою залишається незмінною на більшості ескізів. Виняток – варіант із другим світлом, збільшення кубатури вітальні до рівня даху. Просто уявіть: сучасний камін, два яруси панорамних вікон, бічне освітлення по периметру та відкриті двері на терасу.

Автори проекту розробили два варіанти логістики першого поверху: лінійний з рівним проходом від ганку будинку у вітальню або Г-подібний із дверима на бічній частині котеджу. Остаточне рішення приймається після аналізу ділянки: червоні лінії, сторони світла, ухил, рослини.

Обговоримо проект?

Оберіть зручний для Вас сросіб

«Вальма 226» – планувальні рішення другого ярусу

В ескізі з другим світлом на другому поверсі міститься дві стандартні спальні, санвузол плюс майстер-спальня із власною гардеробною та санвузлом. Інші варіанти обіграють площу другого поверху повністю: від двох до чотирьох спалень, ігрова, транзитний хол, один або два санвузли, вбиральня та сауна. Порівняйте ескізи, знайдіть найкраще персональне рішення.

Проект «Вальма 226» – ефектний особняк із клеєного бруса

Всі архітектурно-конструктивні проекти котеджу «Вальма 226» розроблені з урахуванням стандартів будівництва будівель з клеєного бруса: граничне навантаження, січення брусу, відсоток фасадного скління. На підставі аналізу ділянки розробляється інженерна частина: фундамент, дах, електрика, вода, опалення, клас склопакетів, внутрішнє оздоблення. Колір лаконічного фасаду, даху, тераси та акцентів підбирається індивідуально.

Компанія KOLEO виробляє сертифікований клеєний брус із карпатського лісу. Забезпечуємо комплексне будівництво еко котеджу «Вальма 226», від підготовки ділянки та монтажу стін до підключення комунікацій та стильного дизайнерського ремонту. Будівництво займає лише кілька місяців: дозвіл на початок будівельних робіт не потрібен.

Чи є бажання обговорити планування та вартість будівництва стильного будинку із клеєного бруса «Вальма 226»? Телефонуйте, знайдемо оптимальне рішення.

image_спеціаліст з екологічного будівництва

Микола

Спеціаліст з еко будівництва

FAQ
FAQ 35%
Онлайн консультація
Онлайн консультація 65%

Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.