fbpx
КЛЕЄНИЙ БРУС

ПРОЕКТ "ШАЛЕ 204"

СПАЛЕНЬ: 2-4

РОЗМІР:  9 x 12

ПЛОЩА: 180-204 м2

Сучасний котедж із клеєного брусу «Шале 204»

Комфорт сучасного еко житла, переконайтеся самі

Будувати амбітні плани на балконі головної спальні, веселитися з друзями на широкій терасі з виходом у сад, прикрашати критий ганок на Різдво: проект у стилі Шале пропонує одразу три відкриті простори для перебування на свіжому повітрі на вибір. І це крім кімнат, сходів та еркера з величезними вікнами до підлоги.

Будівельна компанія KOLEO представляє стильний двоповерховий будинок із клеєного бруса для дійсно комфортного життя.

Дві варіації другого ярусу котеджу «Шале 204»

Архітектурно-конструктивна частина приватної зони з власним санвузлом адаптується під потреби конкретної сім’ї:

  1. Другий ярус площею 50м² поєднує спальню 17,6м² з критим балконом 14,4 м²: достатньо місця для крісла-гойдалки, дивана для літнього сну, шезлонгів або робочої зони з моноблоком.
  2. Варіант площею 74 м² включає дві кімнати з виходом на балкон і містку вбиральню.

Планувальні рішення першого поверху котеджу «Шале 204»

Серце еко будинку – кухня вітальня із заскленим з трьох боків еркером та виходом на терасу. Достатньо місця для розміщення вбудованої кухні, їдальні, релакс-зони з домашнім кінотеатром.

Особливістю конструкції дерев’яних будівель є баланс стін, які несуть основне навантаження, та допоміжних. Для гостей, літніх батьків або творчої майстерні однією стіною легко виділити у вітальні кімнату 13 м² з власним виходом на терасу.

Вхідна група з критим ганком 10 м² в залежності від конфігурації ділянки та червоних ліній населеного пункту розташована на прямій лінії до еркера або на бічній стіні будинку. Вхід праворуч або ліворуч визначають після аналізу ділянки.

У кутку будинку біля сходів розташована кімната 13 м з прямим виходом в коридор: спальня, ігрова, кабінет.

Отримати консультацію

Оберіть зручний для Вас сросіб

Проект «Шале 204» - енергозбереження, функціональність та стиль

«Шале 204» нагадує швейцарські шале гірськолижних курортів: потужні балки та двосхилий дах витримують сильний вітер, зливи та снігопад. Панорамні вікна у всіх кімнатах та на сходах розмивають простір всередині та зовні будинку. 

«Шале 204» виглядає стильно у лісі, біля озера, в оточенні малоповерхової заміської забудови. Респектабельний котедж підходить для цілорічного проживання та здачі в оренду.

Профіль, скло, тонування, ламінування склопакетів, а також колір фасаду, балок, тераси обговорюється індивідуально.

Дерев’яний будинок, збудований з якісної деревини без містків холоду, має високий клас енергоефективності. У проекті Шале 204 посилюють енергозберігаючі характеристики котеджу склопакети та автономне опалення. Система клімат-контролю, водопостачання, електрики, телекомунікацій розробляються індивідуально в інженерній частині проекту.

Будинки із клеєного брусу у стилі Шале : будуємо швидко та надійно

Готові дерев’яні елементи із клеєного бруса, профільованого бруса, циліндричної колоди компанія KOLEO створює на сучасних верстатах у власних цехах. Деревина – виключно карпатський ліс; будинок дає мінімальну усадку, не потребує зовнішнього утеплення та декору.

Будівельна компанія KOLEO за кілька місяців будує двоповерховий котедж Шаше 204 на ділянці будь-якої складності. Виконуємо всі етапи, від фундаменту до покрівлі, від підключення інженерних систем до внутрішніх робіт.

Є питання про вартість або етапи будівництва Шале 204? Відповімо на всі питання.

image_спеціаліст з екологічного будівництва

Микола

Спеціаліст з еко будівництва

FAQ
FAQ 35%
Онлайн консультація
Онлайн консультація 65%

Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.