fbpx
КЛЕЄНИЙ БРУС

ПРОЕКТ "ШАЛЕ 188"

СПАЛЕНЬ: 2-3

РОЗМІР:  9 x 12

ПЛОЩА: 188 кв. м

Котедж із клеєного брусу «Шале 188»

Еркер, тераса, зонування простору: всі мрії домовласника в одному проекті

Ранок. З шерехом розсуваються автоматичні штори, головна спальня на другому поверсі еко котеджу у швейцарському стилі наповнюється м’яким світлом із великих панорамних вікон.

Через містку гардеробну шлях веде до холу з дверима в приватний санвузол та на міцні дерев’яні сходи.

Кілька кроків вниз, і ви у кухні-вітальні з еркером з трьох величезних вікон, в якому легко розміщується м’який куточок або стіл на шість-вісім персон. Поряд – вбудована кухня. Місця багато, є де поставити ялинку чи танцювати.

Ще кілька кроків, і ви на величезній критій терасі з масивними садовими меблями та широкими сходами в сад, до басейну або квітника.

…Це лише частина планувальних сценаріїв від авторів проекту Шале 188 будівельної компанії КОЛЕО. Міцний котедж із клеєного бруса збудуємо на вашій ділянці всього за кілька місяців: є команда, техніка, брус для стін виготовляємо на власному виробництві.

Планувальні рішення «Шале 188»

Двоповерховий котедж у стилі шале із внутрішніми сходами та двома вхідними зонами: двері з виходом на ганок 10 м² та велика тераса по периметру еркера. Приватна частина другого поверху 58 м². Сходи висвітлюються панорамними вікнами.

Планування на першому поверсі Шале 188 легко адаптувати під запити сім'ї чи готелю:

  • два варіанти розміщення вхідних дверей з критим ганком, на фасаді або бічній стіні будинку; автоматично змінюється розміщення гостьового санвузла та котельні;
  • одна гостьова спальня та кухня-вітальня з еркером 58 м² або додаткова кімната та гостьова зона 44 м².

Архітектурно-конструктивна частина проекту Шале 188 адаптується під конфігурацію ділянки та червоні лінії з урахуванням приватності господарів. Інженерна частина проекту будинку із автономним опаленням розробляється після аналізу ділянки. Матеріали даху, профіль та вікна склопакетів, колір фасаду та акцентних елементів обговорюються індивідуально із замовником.

Потрібна консультація?

Оберіть зручний для Вас сросіб

Хто замовляє будівництво котеджу з клеєного бруса «Шале 188»

Енергозберігаючий стильний еко-котедж з панорамним склінням відповідає сучасним запитам мешканців котеджних селищ та гостей елітних курортів. У будівлі з великими вікнами та терасами легко розмістити ресторан, магазин, дитячий садок, офіс компанії. Це ліквідна нерухомість та вигідна інвестиція.

Компанія KOLEO реалізує проект Шале 188 із клеєного бруса, профільованого бруса, циліндричної колоди. Можна добудувати на ділянці лазню чи гостьовий будинок A Frame.

Комплексне будівництво дерев'яного котеджу у стилі Шале

Компанія КОЛЕО виготовляє дерев’яні елементи будинку у власних цехах: європейські стандарти якості та безпеки, точність до міліметра.

Будівництво під ключ, від аналізу ділянки та фундаментних робіт до підключення інженерних систем, теплого монтажу склопакетів, пароізоляції даху, встановлення дверей, внутрішніх оздоблювальних робіт.

Скільки коштує монтаж стін з клеєного бруса, скільки часу знадобиться на будівництво будинку Шале у горах чи клубному дачному селищі? Відповімо на всі питання, дзвоніть.

image_спеціаліст з екологічного будівництва

Микола

Спеціаліст з еко будівництва

FAQ
FAQ 35%
Онлайн консультація
Онлайн консультація 65%

Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.