fbpx
КЛЕЄНИЙ БРУС

ПРОЕКТ "ХАЙ ТЕК 002"

СПАЛЕНЬ: 2-3

РОЗМІР:  9 x 12

ПЛОЩА: 130 кв. м

Котедж із клеєного брусу «Хай тек 002»

50+ років гедонізму та функціональності

Щоденний непростий вибір: снідати у великому еркері з панорамним склінням та краєвидом на 180°, перейти на відкриту терасу з красивими садовими меблями або попити каву на критому ганку .

Автори проекту Хай тек 002 поєднали топові архітектурні рішення для відпочинку та постійного проживання в елегантному будинку з клеєного бруса Хай тек 002. Усього кілька місяців, і на вашій ділянці в басейні відбивається м’яке світло з великих вікон стильного дерев’яного еко котеджу.

Проект «Хай тек 002»: чотири базові варіанти планування

Ескізний проект враховує особливості конструкції дерев’яних будинків: міцні опорні стіни витримують вагу даху, всередині будинку легко добудувати додаткові стіни для зміни внутрішнього простору.

У всіх випадках Хайтек 002 незмінні:

  • з’єднання еркера з кухнею-їдальнею;
  • вихід із вітальні на терасу;
  • широкий портал між коридором та вітальнею;
  • доступ до санвузолу з передпокою, без проходу в основну частину будинку;
  • загальна площа;
  • площі санвузла, критого ганку, транзитних зон.

Основні відмінності планувальних рішень проекту Хайтек 002:

  • ганок і вхідні двері прямо навпроти входу в кухню-вітальню або з бічної частини будинку;
  • спальні відокремлені коридором чи мають спільну стіну;
  • вітальня 58м ² або 44м ², решта 13м ² – третя спальня з персональним виходом на терасу.

Симбіоз відкритого простору та приміщень цілорічного перебування з максимальною інсоляцією працює як антистрес: багато повітря, світла, є приватні зони спальні. Житлові кімнати з великими вікнами легко трансформувати до домашнього офісу, кабінету приватної практики або студії відеоблогера.

Потрібна консультація?

Оберіть зручний для Вас сросіб

Універсальність проекту Хай тек 002

Короткий стиль фасаду, повітряна подушка під будівлею, плоска покрівля дозволяють встановити будинок на будь-якому типі ґрунту. Хайтек 002 підходить для котеджних селищ, клубних дачних комплексів, заміських пансіонатів, лоджій, офісів, ресторанів та магазинів у районах малоповерхової житлової та курортної забудови.

Хай тек 002: переваги будинку із клеєного бруса

Будівельна компанія KOLEO закупає якісну карпатську деревину та самостійно виробляє клеєний брус. Власне виробництво за жорсткими європейськими стандартами: високий тиск та нетоксичний клей, протипожежна обробка, ідеальне виконання елементів стику.

Результат – міцний будинок із клеєного бруса під ключ, з інженерними комунікаціями, без усадки, тріщин, містків холоду. Будинки із клеєного бруса перевищують за енергозберігаючими характеристиками цеглу та бетон, зберігають тепло всередині приміщень, розраховані на експлуатацію 50+ років. До 45% периметру будинку Хайтек 002 складають панорамні вікна з багатопрофільними склопакетами.

Чи можна змінити відтінки фасаду, віконних рам та даху? На якому фундаменті краще встановити будинок із клеєного бруса Хайтек 002? Телефонуйте, обговоримо деталі.

image_спеціаліст з екологічного будівництва

Микола

Спеціаліст з еко будівництва

FAQ
FAQ 35%
Онлайн консультація
Онлайн консультація 65%

Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.