fbpx
КЛЕЄНИЙ БРУС

ПРОЕКТ "ШАЛЕ 226"

СПАЛЕНЬ: 3-5

РОЗМІР:  9 x 12

ПЛОЩА: 219-226 м2

Котедж із клеєного брусу в альпійському стилі - «Шале 226»

Синергія природи, комфорту та приватності

Поважний двоповерховий особняк з панорамним склінням, критим ганком та просторою терасою-солярієм у стилі Шале виробничо-будівельна компанія КОЛЕО реалізує на ділянці за кілька місяців. Проект котеджу з клеєного бруса «Шале 226» – втілення перспективних архітектурних трендів: зонування простору, злиття персонального затишку та нескінченності навколишнього світу, мінімальні енерговитрати на утримання житла, екологічність.

Еко будинок «Шале 226» – концептуальні особливості проекту

Котедж в альпійському стилі з великими вікнами та дверима-порталами для природного освітлення кімнат, сходів, санвузлів, котельні, внутрішніх транзитних зон. Міцний двосхилий дах з широкими козирками захищає від дощу й снігу стіни та периметр будівлі. Опалення автономне, товщина бруса не потребує зовнішнього утеплення та декорування.

Авторами проектів враховано технологічні особливості будівництва з клеєного бруса, граничні навантаження на перекриття, теплопровідність, безпеку.

Обговоримо проект?

Оберіть зручний для Вас сросіб

Проект будинку «Шале 226» – варіативність планувальних рішень

Архітектурне бюро компанії KOLEO розробило декілька ескізів внутрішнього планування двоповерхового еко котеджу «Шале» 226. Усі ескізи включають:

  • зонування простору на громадські та приватні зони;
  • автономні спальні;
  • об’єднання двома широкими дверима кухні-вітальні з терасою;
  • санвузли на кожному поверсі, виділеної кімнати під котельню.

Кількість спалень у проекті Шале 226 від 2 до 5, адаптується під запити замовника. Кімната 13м² на першому ярусі мультифункціональна: спальня батьків, гостьова спальня, кабінет, домашній офіс.

Розмір, форма та орієнтація ділянки визначають розміщення вхідної групи з ганком:

  • фасадна частина з лінійним проходом у кухню-вітальню і далі на терасу до приватного саду:
  • на бічній частині будівлі.

Варіанти другого ярусу Шале 226:

  • майстер спальня з гардеробною та санвузлом + дві спальні + хол + санвузол + огороджений простір другого світла кухні-вітальні;
  • майстер спальня з вбиральні 30м² + дві спальні + два санвузли + сауна;
  • ігрова 31м² + майстер-спальня з гардеробною та санвузлом + спальня + санвузол;
  • чотири спальні по 13м² з транзитним залом 18м² + санвузол.

Друге світло кухні-вітальні – елегантне рішення для особняка з клеєного бруса, головна гостьова кімната наповнена світлом та повітрям.

Шале 226 – будуємо за кілька місяців під ключ із власного клеєного бруса

Компанія КОЛЕО виготовляє клеєний брус, профільований брус, циліндричну колоду з екологічного високогірного карпатського лісу. Продукція сертифікована, без токсичних слідів. Архітектурно-конструктивна частина проекту «Шале 226» після аналізу ділянки та узгодження планування доповнюється інженерною частиною з детальним описом характеристик світлопрозорих конструкцій, фундаменту, даху, інженерних систем (опалення, вода, електрика, телекомунікації).

Будуємо комплексно – від підготовки ділянки та фундаменту до даху та внутрішнього оздоблення. Колір фасаду, даху, балок, рам, тераси узгоджується індивідуально.

Шале 226 – реальна можливість переїхати в статусний довговічний енергоефективний будинок за кілька місяців після обговорення ескізу. Чи є свій варіант ескізу чи питання про вартість будівництва? Телефонуйте, обговоримо з експертами.

image_спеціаліст з екологічного будівництва

Микола

Спеціаліст з еко будівництва

FAQ
FAQ 35%
Онлайн консультація
Онлайн консультація 65%

Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.