fbpx

Будуємо та проектуємо еко будинки

ПРОЕКТ "АМАТО" БУДИНОК З ДЕРЕВА

КІМНАТ: 7

ГАБАРИТИ: 13×14 м

ПЛОЩА: 275 кв. м

Проект двоповерхового будинку з дерева

Проект зрубу будинка з лафета, колоди або бруса 13 х 14.

Розміри та планування у цьому проекті можна змінити за Вашим бажанням.

«АМАТО» двоповерховий будинок з великими панорамними вікнами, що займають обидва фронтони. Тому основні приміщення в будинку вийшли дуже світлими і з чудовим видом на навколишнє середовище.

Проект «АМАТО» замислювався як будинок для великої дружної родини. Ми хотіли, щоб під одним дахом з комфортом могли вміститися батьки, кілька дітей та, наприклад, бабуся з дідусем. Для цього на площі 275 м² ми передбачили 6 окремих кімнат та одну спільну кухню-вітальню зі столовою зоною, де вся велика родина зможе збиратися разом.

Кімнати можна використовувати стандартно як спальні. А можна зробити з них будь-які інші приміщення, виходячи з потреб сім’ї: кабінет, ігрова чи навчальна кімната, гостьова спальня або мультифункціональне приміщення – наприклад, бібліотека, поєднана з кабінетом, яка трансформується у гостьову кімнату, коли до будинку на вихідні приїжджають родичі.

У будинку три окремі санвузли. При цьому на другому поверсі можна організувати вихід у санвузол прямо з однієї спальні, перетворивши її на майстер-спальню. У санвузлі першого поверху легко розміщується пральна та сушильна техніка, яку можна сховати за розсувними дверима-купе.

Просторий передпокій вміщує безліч гардеробних шаф і великий простір для перевдягання — навіть кільком людям одночасно не буде в ній тісно. А на другому поверсі розташована велика вбиральня.

У будинку передбачено приміщення для обладнання газової котельні, куди можна потрапити з передпокою. У сходів, що ведуть на другий поверх, — поворотний майданчик і зручні параметри: щоб навіть найменшим і найстарішим було комфортно та безпечно.

Для літніх сімейних сніданків на свіжому повітрі ми передбачили у будинку терасу із навісом. Вийти на неї можна зі їдальні. Ще одна невелика тераса примикає до однієї із кімнат першого поверху.

Другий поверх будинку – мансардний, він знаходиться під схилом даху. При цьому висота стін у кімнатах – 1,8 метра, а у верхній точці досягає 3,7 метра. Приміщення тут вийшли дуже просторими та комфортними.

Кожну дрібницю у плануванні проекту ми продумували з ретельністю та турботою. Впевнені, що у кожного члена сім’ї у цьому будинку знайдеться свій улюблений куточок.