fbpx

ЗАКАРПАТТЯ - БУДИНКИ ІЗ ДЕРЕВА

Домівки для комфортного та сучасного життя

Натуральні та екологічні матеріали

Будівництво з високогірного Закарпатського лісу

Авторський технічний нагляд за всіма процесами

Ласкаво просимо на сайт компанії «КОЛЕО», яка спеціалізується на будівництві дерев’яних будинків в Закарпатській області – одному з найекологічніших регіонів України. Ми пишаємось тим, що наші будинки є не лише стильними та зручними, але й екологічно чистими, побудовані в гармонії з природою.

Ми завжди прагнемо вдосконалювати технології та матеріали, які використовуємо, щоб забезпечити нашим клієнтам із Закарпаття якісний та екологічно чистий продукт.

Будівництво будинку – це важливий та складний процес, тому наша компанія пропонує повний комплекс послуг – від проектування до здачі в експлуатацію. Наші професіонали з радістю допоможуть вам на кожному етапі будівництва, забезпечуючи максимальну якість та ефективність робіт.

Закарпаття - проекти дерев'яних будинків

Переваги будівництва дерев'яних будинків в Закарпатті

image_Закарпаття_три переваги_будівництво деревяних будинків_Колео

Енергоефективність

Дерев’яні будинки мають чудову теплоізоляцію, яка впливає на зменшення витрат на опалення та кондиціонування повітря.

image_Закарпаття_переваги_будівництво деревяних будинків_Колео

Екологічність

Дерево – це природний відновлювальний матеріал Закарпаття, який має нульовий вуглецевий слід.

image_Закарпаття_основні переваги_будівництво деревяних будинків_Колео

Міцність

Дерев’яні будинки чудово витримують вітрові та снігові навантаження, а також потенційні землетруси.

Побудовані Об'єкти в Закарпатській області

Теплі відгуки наших замовників із Закарпаття свідчать про те, що побудовані нами будинки відповідають найвищим стандартам якості. Ми використовуємо тільки найкращі матеріали, та маємо великий досвід в будівництві. Ми знаємо, як зробити будинок таким, щоб він не тільки був міцним та стійким до погодних умов, але й мав максимальний рівень затишку та комфорту для вас та вашої родини.  

Хочете більше інформації? Телефонуйте та отримайте безкоштовну консультацію нашого експерта з питань будівництва дерев’яних будинків в Карпатах.

Закарпаття - будівництво дерев'яних котеджів

Хочете жити в екологічно чистому регіоні України, насолоджуючись свіжим повітрям та красою гірського пейзажу Закарпаття? Ми готові побудувати Вам омріяний дерев’яний будинок в Карпатах. Замовляйте будівництво від нашої команди професіоналів, яка має багатий досвід у будівництві дерев’яних будинків.

Не знаєте, з чого почати будівництво? Ми допоможемо вам розрахувати вартість будівництва, розробимо проект будинку відповідно до обраного вами  стилю та надамо консультації експертів. Не втрачайте час та звертайтесь до нас вже зараз!

Не відкладайте свою мрію про затишний дерев'яний будинок в Карпатах

Зверніться до нас зараз і ми зробимо все можливе, щоб ваша мрія стала реальністю!

Закарпаття - Етапи будівництва дерев'яного будинку під ключ

Будівництво дерев’яного будинку сьогодні дуже популярне у Закарпатській області. Пов’язано це з максимальною зручністю у процесі будівництва та абсолютною екологічною чистотою даного матеріалу. Оптимальним варіантом для будівництва дерев’яного будинку вважається профільований брус, клеєний брус, циліндрична колода, рублена колода.

Зведення дерев’яних будинків – справа відповідальна, яка потребує певних навичок та суворого дотримання етапів будівництва.

Важливо! Будівництвом будинку з дерева повинні займатися фахівці, які знають усі нюанси та технологічні особливості будівництва будинків із дерева.

Від того, наскільки грамотно виконуватиметься кожен етап, залежить надійність усієї конструкції та відповідність стандартам якості, що забезпечують комфортні умови для проживання.

ВИБІР ПРОЕКТУ МАЙБУТНЬОГО ДЕРЕВ'ЯНОГО БУДИНКУ

Основним етапом будівництва дерев’яного будинку є розробка проекту, який включає:

  • Архітектурний розділ
  • Конструктивний розділ
  • Інженерний розділ

Якщо ви приділяєте увагу якості та довговічності майбутнього житла, що відповідає всім необхідним вимогам, то для створення проекту будівлі слід звернутися до професіоналів із Закарпаття.

Замовляючи проектування дерев’яного будинку в нашій компанії, ви маєте можливість:

  • Знайти для себе відповідне типове рішення в нашому каталозі
  • Взяти за основу типовий проект, але доповнити його змінами
  • Реалізувати власний проект майбутнього будинку за вашими ескізами

Підготовка фундаменту

Фундамент – це основа будь-якого будинку, тому на даному етапі слід врахувати:

  • Тип фундаменту, який підбирається залежно від особливостей ґрунту
  • Рівень ґрунтових вод
  • Глибину замерзання ґрунту
  • Поверховість будови

Будь-яка неврахована деталь під час зведення фундаменту може призвести до усадки дерев’яного будинку, внаслідок чого утворюються тріщини у стінах, щілини між колодами, перекоси у дверях. Тому слід ретельно вивчити геологічну обстановку на ділянці.

Стінові роботи

Коли фундамент готовий, завозяться необхідні матеріали для зведення стін будови. Далі укладається гідроізоляційний шар та збирається зруб будинку. Стіни складають таким чином, щоб вінці скріплювалися один з одним. Укладанню першого вінця слід приділити особливу увагу і не поспішати, оскільки якість виконаної роботи визначає, наскільки рівно стоятимуть стіни будинку.

Між вінцями встановлюється прокладка із лляного джуту. У разі застосування деревини природної вологості бруси з’єднуються нагелями або їхньою сучасною альтернативою — пружиною вузол «СИЛА», яка компенсує всі зміни вологості та постійно притягує колоди одна до одної.

Монтаж даху

Облаштування покрівлі є одним із важливих етапів роботи, на які варто звернути особливу увагу.

Від якості проведення покрівельних робіт залежатиме подальша безпека та довговічність всієї будівлі.

Зведення даху починається зі складання кроквяної системи, установки крокв та з’єднання їх між собою. Така конструкція має назву ферма. Крокви повинні бути з деревини першого сорту, тому що від їхньої міцності залежить довговічність і надійність всього даху. Вони встановлюються на опори, якими є стіни або розпуски, з’єднуючись між собою під коньком даху.

Щоб уникнути прогину крокв під вагою обрешітки, покрівлі та снігу їх додатково з’єднують горизонтальним ригелем, врубаючи в півдерева і закріплюючи скобами. Якщо ширина між опорами перевищує 7 м, кроквяну ферму посилюють вертикальною балкою, що з’єднує коник і ригель. Також конструкцію можна посилити вертикальними підкосами. Для поздовжньої фіксації крокв їх пов’язують між собою прогоном.

На кроквяну систему наносять решетування, для подальшого укладання покрівлі. Обрешітка кладеться різним кроком в залежності від покрівельного матеріалу суцільно, і у розрядовку. Складається з дощок не нижче 2-го сорту, які мають бути рівними та сухими. Суцільне решетування використовується в основному під рулонні матеріали, бітумну черепицю, азбестоцементні листи. Розряджена – під сталеву покрівлю «клік фальц», керамічну черепицю, металочерепицю. Обрешітка завжди укладається знизу нагору.

ВНУТРІШНІ КОМУНІКАЦІЇ - ІНЖИНЕРНІ СИСТЕМИ

Рекомендуємо Вам наперед зробити необхідну підготовку до цього етапу. Як мінімум – зробити ескіз розміщення меблів і сантехприладів, якщо Ви хочете підійти до питання монтажу інженерії з усією серйозністю і як слід продумати що і де буде – буде необхідний проект.

Ми працюємо з кожним із замовників індивідуально та намагаємось максимально адаптувати інженерне рішення під особливості конкретного проекту. Починається все з інтер’єру та розміщення меблів, компонування санвузлів, кухні та розстановки сантехприладів. Важливими є всі деталі, у тому числі розташування мийки, посудомийної та пральної машин.

Важливо визначити, як і яким чином проводитиметься подача води та відведення каналізаційних стоків, на якому паливі буде працювати котел. Чи потрібний бойлер або достатньо проточного нагрівача. Ми запропонуємо Вам оптимальне інженерне рішення щодо опалення та електропостачання Вашого будинку. Взаєморозуміння із Замовником та визначеність у цілях та завданнях по конкретному будинку допоможе прискорити монтаж інженерних мереж.

ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ - ФІНІШНА ОБРОБКА ДЕРЕВ'ЯНОГО БУДИНКУ

Добірні матеріали та дуже професійна бригада теслярів оздоблювальників — ось що необхідне для успішної реалізації Ваших планів з внутрішнього оздоблення.

Монтаж та встановлення різних деталей та елементів оздоблення: підвіконня на вікна, сходи, декоративні куточки та планки – все вимагає уважності та копіткого відношення. Важлива деталь – забезпечити правильний підбір матеріалу. Використання правильного матеріалу та вмілих рук будівельників-оздоблювальників лежать в основі якості та тривалого терміну служби інтер’єру будинку.

Інженери та виконроби нашої компанії під час візиту на об’єкти проконсультують Вас про застосування різних матеріалів для робіт з чистового оздоблення Вашого дерев’яного будинку.

image_спеціаліст з екологічного будівництва

Микола

Спеціаліст з еко будівництва

FAQ
FAQ 35%
Онлайн консультація
Онлайн консультація 65%

Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.