fbpx

Проектуємо та будуємо дерев'яні сауни та бані

ПРОЕКТ БАНІ "КЛІО"

ГАБАРИТИ: 7 x 12 м

ПЛОЩА: 60 кв. м

Проект сауни з терасою та барбекю

 • загальна площа – 60 кв.м.
 • поверхів – 1
 • кімната відпочинку – 14 кв.м.
 • тераса – 26 кв.м.
 • парилка – 5.6 кв.м.
 • душ – 8 кв.м.

Проект зрубу лазні з лафета, колоди або бруса 7х12

Розміри та планування у цьому проекті можна змінити за Вашим бажанням

 

Баня Кліо - відпочинок класу VIP з мінімальними витратами

Після парної душа так приємно відпочити на просторій терасі з класичною піччю та величезним столом для дружніх посиденьок. Автори проекту одноповерхової дерев’яної бані «Кліо» врахували побажання та рекомендації справжніх поціновувачів лазневого релаксу: як зберегти пар у парилці, де краще зробити санвузол та як організувати логістику простору.

Лазня Кліо – красива будівля для комфортного відпочинку

Стильну дерев’яну будівлю з терасою зручно розмістити на просторій земельній ділянці поблизу басейну та зони барбекю. Добре захищена від дощу та вітру тераса з чудовою цегляною піччю стає місцем сімейних обідів та вечерь,  дитячих ігор, солярієм з надійним захистом від УФ-випромінювання.

Внутрішнє планування лазні «Кліо» абсолютна більшість клієнтів визнала найоптимальнішим:

 • квадратний тамбур досить просторий й забезпечує тепловий бар’єр;
 • у кімнаті відпочинку з великим вікном легко розмістити комплект м’яких меблів;
 • санвузол у стратегічно точному місці, рівновіддалений від парної та тераси;
 • у великій душовій з вікном передбачено швидке відведення води;
 • парилка з високим порогом захищена від протягів, добре тримає пару.

Змінюють замовники дизайн фасаду – відтінок стін та декоративних елементів; підбирають під колір живих сосен чи кипарисів, фасаду будинку, навколишніх будівель.

Баня Кліо – варіанти втілення проекту вибирає клієнт

Будівельна компанія KOLEO сама виготовляє різні види матеріалів для дерев’яного будівництва. Проект лазні Кліо замовляють із циліндричної колоди, профільованого бруса, клеєного бруса. Результат – ергономічний безпечний внутрішній простір та унікальний дизайн лазні.

Для втілення проекту Кліо компанія KOLEO проводить аналіз ділянки та розробляє інженерну частину проекту. Після дослідження грунту створюється надійний фундамент, компанія забезпечує підведення інженерних комунікацій до будівлі лазні. Лазню Кліо будуємо з оздобленням під ключ.

Дерев’яна лазня Кліо – універсальне рішення для приватного життя та бізнесу

Мультифункціональний будинок з терасою зручно встановити на просторій земельній ділянці. Персональна сучасна лазня з релакс-зонами є елементом гедонізму, який успішно доповнює екстер’єр приватного домоволодіння.

Проект лазні Кліо підходить для заміських відпочинкових комплексів, приватних пансіонатів та гостьових будинків. Зручно, якщо поблизу лазні є природне водоймище або місце для встановлення басейну/чану.

Баню Кліо замовляють котеджні селища клубного типу з громадськими аквазонами, спортивними та релакс-просторами: робочий стан лазні покладається на керуючу компанію, власники котеджів скорочують витрати.

Вже з’явились ідеї щодо матеріалу стін, кольорів та інтер’єру? Звертайтесь, знайдемо оптимальні рішення.

image_спеціаліст з екологічного будівництва

Микола

Спеціаліст з еко будівництва

FAQ
FAQ 35%
Онлайн консультація
Онлайн консультація 65%

Ознайомтеся з відповідями на запитання, щодо будівництва, які нам частенько задають. Якщо Ви все таки не отримали відповіді на ваше запитання, звертайтесь, спробую бути корисним.